Polskie Radio Dzieciom

Randkowanie w małżeństwie

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2021 23:57
Czy walentynki mogą być tylko raz w roku? Randkować można zawsze, a w małżeństwie jest to tyle łatwiejsze, że jesteśmy zwykle blisko siebie. Nie ogranicza nas czas czy miejsce. Wystarczy chcieć i.. włożyć odrobinę wysiłku w organizację tego wydarzenia.
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

O tym, jak randkować w małżeństwie przez cały rok, będą mówią goście Polskiego Radia Dzieciom: Agnieszka i Michał Aliccy, prowadzący na Youtube kanał "Kiedy dzieci śpią".

Posłuchaj
59:20 Dzieci_AAC 2021_02_15-22-01-04_SR2_PER_.mp3 15.02.2021 (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica)
 

Audycję przygotował i prowadził Marcin Perfuński

Data emisji: 15.02.2021

Godzina emisji: 22:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także
Czytaj także

Recepta na szczęśliwe dzieciństwo

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2021 08:05
Wysłanie dziecka do przedszkola wydaje się oczywistością. Ale czy naprawdę musimy nasze dziecko do niego posyłać? Czy robimy to dla dobra dziecka, swojego, czy jest to po prostu swoista tradycja, którą trudno kwestionować? Czy przedszkole jest naszemu dziecku potrzebne? A jeśli uznamy, że tak, to jak przygotować do tego momentu zarówno dziecko, jak i.. siebie?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Grajmy w szachy!

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2021 11:11
Serial "Gambit królowej" rozkręcił na nowo na całym świecie modę na szachy. Czy ta królewska gra może również być grą dla dzieci? Jaki wpływ mają szachy na naukę strategii, logicznego myślenia i matematyki?
rozwiń zwiń