Polskie Radio Dzieciom

Irlandia

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2019 21:00
Magda i Sergiusz oraz ich 5 letni syn Wili jadą do Irlandii, żeby przeżyć tam największe święto na Zielonej Wyspie, czyli Dzień Świętego Patryka. Odwiedzili Dublin, stolicę Republiki Irlandii, gdzie wzieli udział w paradzie, a potem zawitali do Belfastu, by zobaczyć jak świętuje Irlandia Północna, czyli region wyspy, który należy do Zjednoczonego Królestwa.
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: pixabay.com

Dziecko w drodze 16 marca godz. 21:00

-

Barwny i bardzo praktyczny poradnik globtroterów, którzy podróżują z małym dzieckiem. Audycja składa się z trzech części. W pierwszej prowadzący opowiadają o miejscu, w którym byli i o przygodach, które im się przytrafiły. W drugiej, pojawia się gość - zazwyczaj jest to ekspert z danego kierunku lub kraju. Z trzeciej część audycji dowiecie się, jak i za ile można pojechać w dane miejsce, co koniecznie trzeba pokazać swoim Pociechom, co zjeść, jakie pamiątki kupić, i czego się wystrzegać.

Zapraszają Magda i Sergiusz Pinkwart.

Zobacz także
Czytaj także

Maroko. Tajemnicza kraina Berberów

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2018 22:31
Razem z Magdą, Sergiuszem i ich pięcioletnim synkiem, Wilhelmem, lecimy do Marrakeszu, stolicy Orientu i niezwykłego miasta na pograniczu kultur: arabskiej i berberyjskiej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Izrael i Palestyna

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2018 22:31
Ziemia Święta. Jerozolima, Betlejem, Pustynia Negev, czy Wzgórza Golan, jeśli pojawiają się na czołówkach gazet, czy w serwisach informacyjnych, to często w kontekście konfliktów i wojen.
rozwiń zwiń