X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Poznajemy Argentynę - audycja dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2021 12:44
W "Podwieczorku z Filipem i Leopoldem" w Polskim Radiu Dzieciom zabraliśmy słuchaczy w daleką podróż do Argentyny, która jest drugim co do wielkości państwem Ameryki Południowej, a swą nazwę podobno wzięła od srebra. 
Buenos Aires
Buenos AiresFoto: Pixabay

Z Argentyny pochodzi obecny papież Franciszek oraz utalentowani piłkarze jak Diego Maradona i Leo Messi. Tam też powstało tango. O tym, z czego znana jest na świecie Argentyna i co warto o niej wiedzieć usłyszycie w "Podwieczorku z Filipem i Leopoldem". Zapraszamy do wysluchania audycji. 

Posłuchaj
59:23 2021_07_09 18_00_05_RadioDzieciom_Podwieczorek.mp3 Podwieczorek z Filipem i Leopoldem 9 lipca godz. 18:00

Audycja "Podwieczorek z Filipem i Leopoldem" od poniedziałku do piątku od 18.00 do 19.00.
Prowadzi: Janusz Zadura
Data emisji: 9.07.2021
Godz. emisji: 18.00.

dziecko słuchawki_1200.jpg
Audycje pełne lata. Letnia ramówka PR Dzieciom

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

 

Zobacz także

Czytaj także

Audycje pełne lata. Letnia ramówka Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2021 11:45
Wraz z zakończeniem roku szkolnego Polskie Radio Dzieciom rozpoczęło nadawanie programu według letniej ramówki. Na antenę tej całodobowej stacji powróciły audycje pełne lata, a poranna audycja nadawana od poniedziałku do piątku startuje o godzinę później czyli o 8.00. Czego posłuchamy w wakacje?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bezpieczne wakacje nad wodą. Rozmowa z ratownikiem WOPR

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2021 16:01
Kiedy my w wakacje odpoczywamy na plaży, nad naszym bezpieczeństwem czuwają ratownicy WOPR, czyli Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jedną z takich osób jest Kinga Czerwińska, która w "Podwieczorku z Filipem i Leopoldem" w Polskim Radiu Dzieciom opowiedziała o swojej pracy i bezpieczeństwie nad wodą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czym różni się wagon od kuszetki? Wakacyjne podróże z dzieckiem [POSŁUCHAJ AUDYCJI]

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2021 18:06
Niezaplanowana podróż pociągiem może dać początek wakacyjnej przygody. Wybierając połączenie z Warszawy już po 3 godzinach możemy znaleźć się na plaży w Gdańsku. Jeśli natomiast udamy się do Sulejówka warto pójść do Muzeum Józefa Piłsudzkiego. Podróżni mogą wybrać także trasę łączącą zamki krzyżackie, m.in. w Malbroku. Wśród biletów na pociąg, które są obowiązkowe, możemy wybrać bilet weekendowy ważny od piątku do niedzieli. Warto, aby w trakcie podróży pociągiem dzieci i młodzież miały ze sobą także legitymację szkolną, ponieważ upoważnia ona do zniżki.
rozwiń zwiń