X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dzieci bezpieczne w Polskim Radiu

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2011 07:00
Serwis dzieci.polskieradio.pl otrzymał Certyfikat Bezpiecznej Strony BeST!

Serwis dzieci.polskieradio.pl jest bezpieczny dla dzieci. Rodzice nie muszą się martwić, że dzieci trafią tu na nieodpowiednie teksty czy zdjęcia.

Polskie Radio zaprasza do wysłuchania najlepszych reportaży, audycji i słuchowisk z radiowej Jedynki oraz Trójki. Popularne programy, jak "Radio Dzieciom" czy "Zagadkowa Niedziela", przekazują najmłodszym treści edukacyjne, polecają najlepszą dziecięca literaturę. W audycjach goszczą przyrodnicy, podróżnicy, ludzie różnych zawodów, którzy opowiadają o swoim życiu i pasjach.

Polskie Radio sięga też po bogactwo archiwalnych produkcji dla dzieci. Historia naszych zachowanych słuchowisk sięgają lat 50. XX wieku, a  lista biorących w nich udział artystów to niezwykła plejada znakomitych aktorów, muzyków, autorów i reżyserów.

Teraz także Sieciaki polecają dzieciom i ich rodzicom strony serwisu dzieci.polskieradio.pl!

Sieciaki. pl to serwis internetowy dla dzieci, poświęcony edukacji w zakresie bezpieczeństwa w internecie. Projekt realizowany jest przez Fundację "Dzieci Niczyje" od września 2004 roku w ramach programu europejskiego "Safer Internet". Głównym partnerem projektu jest Fundacja Orange. W serwisie zarejestrowało się ponad 175 tysięcy dzieci. Na fabule serwisu oparto scenariusze zajęć edukacyjnych i kursy e-learningowe wykorzystywane w szkołach podstawowych w całej Polsce.

Ze względu na bezpieczeństwo najmłodszych internautów komunikację ograniczono do posługiwania się emotikonami i zdefiniowanymi frazami. Sieciaki.pl prezentują także stale aktualizowany katalog bezpiecznych serwisów internetowych dla dzieci.

Zapraszamy!

Redakcja serwisu dzieci.polskieradio.pl

/

Zobacz także

Czytaj także

Ruszyła kampania ws. bezpieczeństwa dzieci w sieci

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2010 13:56
Wstartowała kampania "Nasze dzieci w sieci", która ma zwrócić uwagę rodziców na zagrożenia dla ich pociech, jakie wiążą się z korzystaniem z internetu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zaskakujące wyniki badań: dzieci szukają w sieci wrażeń

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2011 11:30
Internet wyrasta na kluczowe medium w życiu małych konsumentów. Interesują ich nie tylko strony z grami i kreskówkami, ale także serwisy e-commerce, firm oraz erotyczne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzieci w sieci: czego najmłodsi szukają w internecie?

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2011 12:20
Najmłodszych interesują nie tylko treści przewidziane dla najmłodszych - odwiedzają serwisy e-commerce, strony firmowe, a także witryny erotyczne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzieci bezpieczne w Polskim Radiu

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2011 07:00
Serwis dzieci.polskieradio.pl otrzymał Certyfikat Bezpiecznej Strony BeST!
rozwiń zwiń