Polskie Radio Dzieciom

Zobacz wywiady z Kingą Sawczuk. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2021 08:00
10 gwiazd, ulubieńców najmłodszych słuchaczy Polskiego Radia Dzieciom, zobaczyć możemy w specjalnych wywiadach udzielonych w ramach zabawy "Zimowe rozmowy z gwiazdami". Gwiazdy inspirują do twórczego działania, opowiadają ulubione bajki, przybliżali swoją twórczość, ale także wspominają czasy dzieciństwa i początki kariery. Do wspólnej zabawy zaprasza Kinga Sawczuk. 
Ferie z gwiazdami z Polskim Radiem Dzieciom w towarzystwie Kingi Sawczuk. 15 stycznia 2021.
"Ferie z gwiazdami z Polskim Radiem Dzieciom" w towarzystwie Kingi Sawczuk. 15 stycznia 2021.Foto: PR

Jak czas wolny spędzają gwiazdy? Co lubią robić w wolnych chwilach? O czym marzą? Na te i wiele innych pytań odpowiadali: Ala i Ola Tracz, Michał Kaczmarek, Magda Bereda, AniKa Dąbrowska, Carla Fernandez, 4 Dreamers, Natalia Sisik, Czarek Czaruje, Siostry Szlachta i Kinga Sawczuk.

Kinga Sawczuk w udzielonym wywiadzie opowiedziała o trudnych początkach swojej kariery i o pełnych zazdrości reakcjach rówieśników. Przyznała także, że wszystko, co osiągnęła, zawdzięcza rodzicom i bliskim, którzy wspierali ją od czasu pierwszych, samodzielnie stawianych kroków.

Zobacz wywiad z Kingą Sawczuk.

Zapraszamy do śledzenia stron polskieradio.pl, polskieradiodzieciom.pl i ferie.polskieradio.pl oraz mediów społecznościowych Polskiego Radia Dzieciom, na których prezentujemy filmiki ze spotkań z gwiazdami.

Zobacz zabawę w "szybkie strzały"

 

Jaką bajkę opowiedziała gwiazda Polskiego Radia Dzieciom?

Podpowiedzi do zagadki usłyszeć można było w audycji "Popołudnik" w Polskim Radiu Dzieciom między godziną 15.00 a 16.00.

-->> Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! Dostępna w internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

jo

Zobacz także
Czytaj także

Ferie zimowe z Polskim Radiem. Propozycje dla dzieci i rodziców

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2021 20:00
Ferie zimowe 2021 są inne niż wszystkie ze względu na obowiązujące obostrzenia. Polskie Radio, uwzględniając oczekiwania swoich słuchaczy, przygotowało na czas przerwy od nauki bogatą ofertę skierowaną zarówno do dzieci, jak i do rodziców. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zobacz wywiady z Magdą Beredą. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2021 08:00
Wywiady, bajki opowiadane dzieciom i szybkie pytania i odpowiedzi to aktywności jakie Polskie Radio Dzieciom zaplanowało dla najmłodszych słuchaczy na czas ferii zimowych. Jak gwiazdy spędzają ten wyjątkowy czas? Każdego dnia na antenie tej cyfrowej stacji oraz na stronie internetowej i w mediach społecznościowych królowała inna gwiazda. Zaprasza Magda Bereda.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zobacz wywiady z 4Dreamers. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2021 14:50
Zapraszamy na potkania z gwiazdami, ulubieńcami najmłodszych słuchaczy. "Zimowe rozmowy z gwiazdami" to propozycja Polskiego Radia Dzieciom, to zaproszenie do wspólnej zabawy, podczas której artyści opowiadają o tym, co lubią robić w wolnych chwilach, o czym marzą i jak radzą sobie z tremą? Codziennie inna gwiazda: Ala i Ola Tracz, Magda Bereda, Carla Fernandes i wiele innych. Każdego dnia, słuchacze mają okazję wygrać nagrodę specjalnie przygotowaną przez gwiazdę! Dziś bawimy się z zespołem 4Dreamers.
rozwiń zwiń