Kultura

Kristen Stewart jako Śnieżka-wojowniczka

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2011 10:32
Śnieżka jako przywódczyni chłopskiej rewolty i królowa będąca seryjną morderczynią. Amerykanie przygotowują kinowy projekt według klasycznej baśni braci Grimm.

W nowej produkcji Kristen Stewart grająca Śnieżkę nie spędzi duża ekranowego czasu śpiąc w kryształowym sarkofagu. Będzie władać mieczem i nosić zbroję! Sztuk walki nauczy się od myśliwego, który w baśni miał ją zabić (Chris Hemsworth). Księżniczka stanie na czele chłopskiej rewolty, będzie walczyć ze złą i żądną krwi królową (Charlize Theron). Do tego książę (Sam Claflin) wcale ma nie być taki uroczy i czarujący.

Projekt Snow White & the Huntsman rozplanowany jest na trzy części, które klimatem mają przypominać filmowego "Władcę Pierścieni". Pierwszy film trafi do kin w wakacje przyszłego roku. Zobacz, jak wyglądać będą bohaterowie:

 

/
/
/
/

 

usc (fot.via Moviefone)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Günter Grass pisze o braciach Grimm

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2010 13:26
Noblista napisał autobiografię, w której splata swoje życie z twórczością najsłynniejszych bajkopisarzy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o piratach...

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2011 08:00
Czarnobrody chadzał z zapalonym lontem pod kapeluszem, a największą armią piracką na świecie rządziła budząca grozę Chinka. Pirackie opowieści kryją wiele fascynujących (i przerażających!) osobowości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czerwoni kowboje ze stepów ZSRR

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2011 07:00
Cel kręconych w ZSRR westernów był mocno propagandowy - filmy pokazywały ciężką dolę Indian atakowanych przez podłych amerykańskich szeryfów. Kręcono je także nad Wisłą. Najciekawsze czerwone westerny pokazuje właśnie Festiwal Nowe Horyzonty.
rozwiń zwiń