X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

"Katyń" we Lwowie

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2010 12:55
Dziś, o godz. 19.00, we Lwowskim Narodowym Akademickim Teatrze Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej po raz pierwszy zostanie wyemitowany film Andrzeja Wajdy – „Katyń”. Patronat nad premierowym pokazem objęło Polskie Radio oraz Polskie Radio dla Zagranicy.
Audio

Wcześniejsze próby skierowania filmu do szerszej dystrybucji kinowej nie doszły do skutku. Być może ta premiera otworzy ekranizacji Andrzeja Wajdy „Katyń” drogę do większego grona odbiorców.

W uroczystości udział wezmą m.in. przedstawiciele ukraińskich władz państwowych i regionalnych oraz przedstawicieli kościołów różnych wyznań zachodniej Ukrainy, a także przedstawiciele polskich związków kombatanckich i stowarzyszeń polonijnych.


Organizatorem lwowskiej premiery filmu „Katyń” jest polski Konsulat Generalny. Gospodarzami spotkania będą Tadei Eder, dyrektor Lwowskiego Narodowego Akademickiego Teatru Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej oraz Grzegorz Opaliński, Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej we Lwowie.

W dniu pokazu, 26 kwietnia, na wszystkich antenach Polskiego Radia nadawane będą relacje Piotra Pogorzelskiego, korespondenta Polskiego Radia.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Czas Tataraku

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2009 06:58
Andrzej Wajda już trzykrotnie dokonał filmowej realizacji prozy Jarosława Iwaszkiewicza. Były „Panny z Wilka”, „Czerwcowa noc”, „Brzezina”. Po kilku latach noszenia w sobie tekstu „Tatarak” znalazł odpowiedź na pytanie, jak liczące zaledwie kilkanaście stron opowiadanie, zaadaptować na potrzeby filmu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zmiany w festiwalu "Wisła"

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2010 09:29
W związku z tragedią Polski i żałobą Narodową na 3. Festiwalu Filmów Polskich „Wisła" w Moskwie nastąpią zmiany w programie. Festiwal rozpocznie się 22 kwietnia
rozwiń zwiń

Czytaj także

IPN na razie nie dostanie akt ws. Katynia

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2010 15:13
Prokuratorzy Instytutu Pamięci Narodowej wysłali do Kancelarii Prezydenta wniosek o przekazanie do archiwów Instytutu 67 tomów dokumentów katyńskich.
rozwiń zwiń