X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Dmitrij Miedwiediew

Ekspert: europejscy politycy obawiają się propagandy Rosji

- Rodzą się obawy wśród europejskich polityków i przywódców, na ile Rosja może kreować rzeczywistość wyborów - powiedziała w audycji "Więcej świata" dr Malina Kaszuba z Instytutu Nauk Społecznych i Bezpieczeństwa Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach,nawiązując raportu Komisji Europejskiej.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Rosja Władimir Putin Dmitrij Miedwiediew Włochy Mafia Piotr Pogorzelski Grzegorz Ślubowski

Nowe sankcje zaostrzają relacje na linii USA-Rosja

Reakcje polityczne, ekonomiczne i możliwe pod każdym innym względem zapowiedział premier Rosji Dmitrij Miedwiediew w stosunku do Stanów Zjednoczonych. Była to rosyjska reakcja na zapowiedź przedstawicieli USA o wymierzeniu w Moskwę nowych sankcji. – Wojna w Syrii, konflikt na Ukrainie oraz front afrykański rosyjskich działań. Z tymi „innymi” reakcjami mamy do czynienia już w tej chwili – ocenił Jakub Mielnik, szef działu zagranicznego tygodnika „Wprost”.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Ameryka USA Rosja Donald Trump Dmitrij Miedwiediew sankcje sankcje USA Stany Zjednoczone Moskwa Waszyngton

Wybory w Rosji. Putin znów bezkonkurencyjny

Centralna Komisja Wyborcza kończy przyjmowanie zgłoszeń od potencjalnych kandydatów na prezydenta Rosji. Od czwartku sztaby wyborze będą mogły zacząć zbierać podpisy od Rosjan popierających poszczególnych kandydatów. O perspektywie zbliżających się wyborów mówiła w audycji Spojrzenie na wschód Agnieszka Legucka z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.
Zobacz więcej na temat:  Władimir Putin Dmitrij Miedwiediew Rosja wybory w Rosji Aleksiej Nawalny

"Nie ma innego scenariusza, jak wygrana Putina"

Prezydent Rosji Władimir Putin poinformował w środę, że będzie startował w przyszłorocznych wyborach prezydenckich w Rosji. Rosyjski przywódca powiedział o tym na spotkaniu z robotnikami zakładów samochodowych w Niżnym Nowogrodzie. O decyzji prezydenta Rosji mówiła w audycji Światowa Szachownica Agnieszka Legucka z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.
Zobacz więcej na temat:  Władimir Putin Rosja Dmitrij Miedwiediew Światowa Szachownica - archiwalne