X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section00

Po uśmiechMarysi

O akcji

Szanowni Państwo, w naszej radiowej rodzinie zdarzyło się nieszczęście – ciężko zachorowała pięcioletnia córka naszego kolegi Łukasza Mituły, pracownika Straży Radiowej. U Marysi zdiagnozowany został guz mózgu – glejak wielopostaciowy o IV stopniu złośliwości. Rodzice Marysi chcąc ratować życie swojego jedynego dziecka, zdecydowali się na eksperymentalne leczenie za granicą. Terapia ta jest jednak bardzo kosztowna, wymaga ogromnej sumy pieniędzy. Dlatego zwracamy się do Państwa z serdecznym apelem – pomóżmy zebrać tę kwotę, pokażmy naszą solidarność, dajmy wsparcie, aby Łukasz i jego Rodzina nie czuli się samotni w tych tak bardzo trudnych dla nich chwilach. Wyobraźnia podpowiada nam, jak trudny musi być to okres, ile siły potrzeba, aby ten ciężar udźwignąć.

Pomóżmy tyle, ile możemy i poprośmy także o pomoc Słuchaczy, którzy przecież także tworzą naszą radiową Rodzinę. Możemy wiele razem zdziałać, możemy dać nadzieję, uwierzmy w to razem! Terapia, na którą zdecydowali się rodzice Marysi, polega na dotarciu poprzez tętnicę udową do tętnic bezpośrednio prowadzących do guza. Tą drogą zostanie podanie lekarstwo. Równolegle stosowana jest suplementacja wspomagająca. To cykliczny proces, który powinien być powtarzany co ok. 4-5 tygodni. Całkowity koszt terapii wynosi ok. 900 tys. złotych, brakuje jeszcze ponad 500 tys. zł. Ponieważ ta kwota jest niewiarygodnie wysoka, bardzo chcielibyśmy pomóc naszemu koledze, tak by w tej dramatycznej sytuacji nie pozostał sam. Z wielkim zaangażowaniem włączyliśmy się w tę akcję po to, by zobaczyć uśmiech na twarzy Marysi.

Zobacz regulamin

Jak pomóc

Polskie Radio podjęło współpracę z Fundacją Siepomaga, która na potrzeby zbiórki założyła stronę poświęconą Marysi. Od dnia jej uruchomienia, tj. od piątku 14 września udało się zgromadzić już ponad 810 tys. złotych. W Polskim Radiu akcja "Po uśmiech Marysi" rozpoczęła się w poniedziałek 24 września o godzinie 6.00. Anteny oraz portal PolskieRadio.pl będą informować o możliwościach wsparcia zbiórki i o planowanej licytacji dla słuchaczy.

72365

Wyślij SMS o treści "radio"

Całkowity koszt SMS - 2.46zł z VAT

Wpłat można dokonywać również przez tak zwaną „skarbonkę”, czyli poprzez specjalny mechanizm dostępny pod poniższym adresem:

Pomóż

Wpłać na konto fundacji Siepomaga:

65 1060 0076 0000 3380 0013 1425

Alior Bank

Fundacja Siepomaga ul. Za Bramką 1 61-842 Poznań

Tytuł wpłaty"radio"

nasze aukcje

Dziennikarze Polskiego Radia ofiarowali bardzo cenne i niezwykle rzadkie przedmioty, które zgromadzili podczas swojej pracy redakcyjnej. Akcja „Po uśmiech Marysi” to niepowtarzalna okazja, żeby je zdobyć i jednocześnie pomóc chorej dziewczynce.

X
Po uśmiech Marysi
Section020
Współorganizatorzy
Section024
Section025