X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

Minister Zbigniew Rau spotkał się w Rydze z szefem hiszpańskiego MSZ

01.12.2021 11:54
Szef polskiej dyplomacji Zbigniew Rau spotkał się w środę ze swoim hiszpańskim odpowiednikiem Jose Albaresem w ramach zgromadzenia ministrów spraw zagranicznych państw NATO w Rydze - podało na Twitterze polskie MSZ.
Minister Rau spotkał się w Rydze z szefem hiszpańskiego MSZ
Minister Rau spotkał się w Rydze z szefem hiszpańskiego MSZFot.: Tymon Markowski/MSZ. Źródło: Twitter/@MSZ_RP

Ministrowie zgodzili się co do potrzeby umacniania współpracy w dziedzinie polityki europejskiej i bezpieczeństwa - poinformowano we wpisie. 

Zostały także omówione przygotowania do szczytu Sojuszu Północnoatlantyckiego w Madrycie w 2022 roku, na którym ma zostać przedstawiona nowa koncepcja strategiczna NATO. O możliwych założeniach koncepcji strategicznej mówił sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg we wtorek na konferencji prasowej w stolicy Łotwy.

 Drugi dzień spotkania szefów MSZ państw NATO w Rydze rozpoczął się od debaty z udziałem przedstawicieli Gruzji i Ukrainy. Jak podaje polskie MSZ, w jej trakcie poruszono zagadnienia bezpieczeństwa w regionie i wzmocnienia zdolności odstraszania w obliczu presji militarnej na Ukrainę.

Spotkanie ministrów spraw zagranicznych NATO rozpoczęło się we wtorek w Rydze, a jego zakończenie jest planowane na środę po południu. 


PAP/dad

Szef MSWiA wprowadził zakaz przebywania przy granicy z Białorusią. Będzie obowiązywał przez trzy miesiące

01.12.2021 09:05
Jak wynika z opublikowanego rozporządzenia MSWiA, od 1 grudnia do 1 marca w 183 miejscowościach przy granicy z Białorusią obowiązywać będzie zakaz przebywania. 

Zniszczone maszty w okolicy Terespola. Szef MON: wezwiemy attaché obrony Białorusi

01.12.2021 10:20
"Prowokacje białoruskich służb są absolutnie nieakceptowalne. Do Ministerstwa Obrony Narodowej zostanie wezwany attaché obrony Białorusi w celu złożenia wyjaśnień dotyczących incydentu w okolicy Terespola" - napisał na Twitterze szef MON Mariusz Błaszczak, odnosząc się do informacji o ostrzelaniu z broni pneumatycznej masztów oświetleniowych w okolicy Terespola.

Białoruś: przeszukania u dziennikarzy, działaczy społecznych i polityków opozycji

01.12.2021 11:35
Przeszukania w mieszkaniach niezależnych dziennikarzy, działaczy społecznych i opozycyjnych polityków na Białorusi. Wiadomo, że kilka osób zostało przewiezionych na posterunki na przesłuchania.