X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Mariusz Błaszczak

Szef MON: jeszcze w tym miesiącu podpiszemy umowę ws. kupna F-35

– Już sfinalizowaliśmy negocjacje ws. zakupu F-35 i zostały tylko drobne sprawy proceduralne – powiedział w Programie 3 Polskiego Radia Mariusz Błaszczak, szef MON. Finalizacja umowy na samoloty piątej generacji, okręty podwodne dla marynarki wojennej oraz utworzenie Agencji Uzbrojenia – to najważniejsze plany resortu obrony na nowy rok.
Zobacz więcej na temat:  Trójka polityka Wojsko Polskie Ministerstwo Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak Beata Michniewicz F-35

Szef MON: ważne, by Wojsko Polskie dysponowało nowoczesnym sprzętem

- Bardzo się cieszę z tego, że świetni żołnierze, jakimi są żołnierze 6. Brygady, rozszerzają zakres swoich zdolności wojskowych - mówił w środę w Krakowie minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak podczas uroczystości przekazania 6. Brygadzie Powietrznodesantowej 15 lekkich pojazdów przystosowanych do desantu spadochronowego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Wojsko Polskie Mariusz Błaszczak Ministerstwo Obrony Narodowej Kraków

Szef MON: złamanie solidarności w ramach NATO mogłoby mieć dla nas złe skutki

- Władysław Kosiniak-Kamysz proponuje, żebyśmy solidarność złamali. Jeżeli złamiemy zasadę solidarności, to nie oczekujmy, że w sytuacji, w której zostalibyśmy napadnięci, nasi sojusznicy zareagują - powiedział szef MON Mariusz Błaszczak zapytany, czy Polska brała pod uwagę wycofanie się z misji w Iraku, o co apelowała opozycja.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak wojsko NATO armia Irak

"Właściwa postawa". Szef MON o przyznaniu się Iranu do zestrzelenia boeinga

- Przyznanie się władz Iranu do zestrzelenia ukraińskiego samolotu to właściwa postawa, która świadczy o tym, że jest poszukiwane porozumienie. W regionie widać deeskalację - powiedział minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak na antenie RMF.
Zobacz więcej na temat:  Iran Ukraina katastrofa samolotu katastrofa lotnicza Bliski Wschód konflikty międzynarodowe likwidacja Ghasema Solejmaniego Mariusz Błaszczak Ministerstwo Obrony Narodowej POLSKA

Szef MON: decyzje ws. polskiej misji w Iraku będą podejmowane w gronie NATO

Minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak mówił dziennikarzom w Sejmie, że sytuacja na Bliskim Wschodzie zmierza ku deeskalacji. Szef MON przedstawił na posiedzeniu komisji obrony niejawną informację na temat wydarzeń w Iraku po atakach rakietowych na amerykańskie bazy Al Asad i Irbil, gdzie stacjonują również polscy żołnierze.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Mariusz Błaszczak Ministerstwo Obrony Narodowej polityka Iran

Szef MON: gdy Polska jest atakowana, od opozycji oczekiwalibyśmy wsparcia rządu

- Władimir Putin atakuje Polskę dlatego, że odniósł porażki na arenie międzynarodowej - powiedział w "Sygnałach dnia" szef MON Mariusz Błaszczak, komentując wypowiedzi rosyjskiego prezydenta dot. wybuchu II wojny światowej. Podkreślił, że w tej sytuacji także opozycja powinna bronić Polski, a tego nie robi.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio Sygnały Dnia Ministerstwo Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak PiS armia wojsko