X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

PKN Orlen planuje otwarcie w 2022 r. pierwszej stacji tankowania wodoru

08.12.2021 15:18
Polski Koncern Naftowy Orlen planuje otwarcie pierwszej w Polsce stacji tankowania pojazdów wodorem w marcu lub kwietniu przyszłego roku - poinformował członek zarządu PKN Orlen ds. operacyjnych Józef Węgrecki.
Tankowanie wodorem samochodów może być wkrótce powszechne - zdjęcie ilustracyjne
Tankowanie wodorem samochodów może być wkrótce powszechne - zdjęcie ilustracyjneScharfsinn/Shutterstock

- Pierwsza stacja tankowania wodorem powstanie w marcu lub kwietniu. Będzie to stacja mobilna w Krakowie - powiedział Węgrecki. Dodał, że będzie ona przeznaczona do tankowania autobusów. Węgrecki powiedział też, że rok później powstaną kolejne obiekty, które będą zlokalizowane w Poznaniu i Katowicach. - To już nie będą stacje mobilne, tylko stacjonarne - wyjaśnił.

W październiku tego roku płocki koncern poinformował, że do końca 2030 roku planuje budowę ponad 50 stacji tankowania wodoru w całej Polsce.


PAP/dad

Irlandia otrzyma ponad 920 mln euro z funduszu UE na łagodzenie skutków Brexitu

08.12.2021 15:31
Irlandia otrzyma 920,4 mln euro z unijnego funduszu na łagodzenie skutków Brexitu - ogłosiła Komisja Europejska. Irlandia jest pierwszym państwem, któremu przyznano środki i będzie największym beneficjentem wartego 5,4 mld euro funduszu.

Szymon Szynkowski vel Sęk: nie dostrzegam pozytywnych efektów rozmowy Putin - Biden

08.12.2021 14:53
Po tym wczorajszej rozmowie prezydentów USA Joe Bidena i Rosji Władimira Putina nie dostrzegam póki co efektów pozytywnych z naszego punktu widzenia - powiedział w środę wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk.

"Orędownik przyjaźni polsko-węgierskiej". W Veszprem odsłonięto tablicę poświęconą Lechowi Kaczyńskiemu

08.12.2021 14:45
W środę w mieście Veszprem na Węgrzech odsłonięto tablicę pamiątkową poświęconą zmarłemu tragicznie polskiemu prezydentowi profesorowi Lechowi Kaczyńskiemu.