X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Starcie krytyków na Off Festivalu

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2011 06:00
Dziennikarze dwóch rywalizujących ze sobą niezależnych serwisów muzycznych zmierzą się tym razem na boisku piłkarskim.
Audio
  • Porcys vs Screenagers (o rywalizacji piłkarskiej obu serwisów)

Porcys i Screenagers to dwa opiniotwórcze i wyraziste serwisy o muzyce niezależnej w Polsce. Obie redakcje od lat nieformalnie ze sobą rywalizują w Internecie, ale też od lat są ze sobą zaprzyjaźnione – również na... piłkarskim boisku. Stąd pomysł aby przy okazji tegorocznej edycji Off Festivalu stanęły naprzeciwko siebie w specjalnie zorganizowanych zawodach sportowych.

- Pomysł żeby ten mecz odbył się na Off Festivalu, wynika z tego, iż target obu serwisów i uczestników katowickiej imprezy w dużym stopni się pokrywa - tłumaczył w rozmowie z Piotrem Stelmacha kapitan reprezentacji Porcys, Borys Dejnarowicz.

Meczowi towarzyszyć będzie wyjątkowa oprawa. Zawodnicy wystąpią w specjalnie przygotowanych na tę okazję koszulkach. Zaś przed meczem zostaną odegrane hymny obu redakcyjnych reprezentacji. Pieśnią przewodnią drużyny Porcys został utwór KC Accidental z repertuaru kandyjskiej formacji Broken Social Scene.

- U nas po burzliwych naradach zdecydowaliśmy się na utwór z repertuaru Thin Lizzy "Boys Are Back In Town" - zdradził w Trójce kapitan reprezentacji Screenagers, Kuba Ambrożewski.

Obie drużyny wystąpią w sześcioosobowych składach (bramkarz + pięciu zawodników w polu). Mecz odbędzie się w pełnym wymiarze czasowym czyli 2 x 45 minut (10 minut przerwy). Drużyny dopuściły możliwość dokownywania zmian lotnych. W składach wystąpią redaktorzy, którzy kiedykolwiek opublikowali chociaż jeden tekst na stronach danego serwisu.

Niecodzienne widowisko będzie można obejrzeć 6 sierpnia 2011 roku o godzinie 11:00 na Orliku w Parku Załęskim przy ul. Gliwickiej 212/214 w Katowicach.

Hymn piłkarskiej reprezentacji Porcys:

Hymn piłkarskiej reprezentacji Screenagers:

Czytaj także

Primal Scream na Offie zagra legendarną "Screamadelikę"!

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2011 20:16
W audycji Grzegorza Hoffmanna GH+ poznaliśmy 5 kolejnych wykonawców, którzy na początku sierpnia zagrają w Dolinie Trzech Stawów. Organizatorzy katowickiego festiwalu trzymają rękę na pulsie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

OFF Festival Katowice 2011: Zaawansowana technologia i zakurzone taśmy

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2011 10:23
Znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią na Trójkowej Scenie Prezydencji. To amerykańska formacja YACHT, set didżejski Awesome Tapes From Africa oraz melancholijna Asia i Koty.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Magiczny surf na Trójkowej Scenie Prezydencji Off Festivalu

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2011 23:52
Poznaliśmy kolejnych trzech artystów, którzy zagrają w Katowicach na święcie muzyki niezależnej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Artur Rojek: Nic nie wchodzi mi tak łatwo do głowy jak nazwy zespołów (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2011 13:55
Dyrektor artystyczny Off Festivalu opowiedział w Czwórce o kryteriach doboru artystów na katowickim święcie muzyki niezależnej.
rozwiń zwiń