X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Reedycja pierwszego albumu Partii na CD i winylu

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2011 11:24
Oficyna Jimmy Jazz wznowi legendarny album, na którym znalazły się takie klasyki polskiego rock'n'rolla jak "Warszawa i Ja" i "Piękny chuligan".

Szczecińska wytwórnia kontynuuje reedycje płyt legendarnej, warszawskiej Partii, zespołu, który odcisnął niepodważalne piętno na krajowej scenie niezależnej i stał się inspiracją dla wielu artystów.

Grupa nie istnieje od lat, a fani swoją miłość do jej twórczości przelali na Komety, którymi niezmiennie dowodzi Lesław, będący także głównym filarem Partii.

W listopadzie ub. roku wytwórnia Jimmy Jazz Records dołączyła do swojego katalogu album "Umrzeć jak James Dean", będący niczym innym, jak wydawnictwem z kategorii "The Best Of...".

Krążek wydany w postaci płyty CD i winylowego LP spotkał się z doskonałym przyjęciem fanów. Kolorowy nakład winyla wyprzedał się praktycznie w jedną noc, kiedy to w sklepie Jimmy Jazz Records trwała "walka o numery płyt" z limitowanego, numerowanego nakładu. Dzisiaj dostępne są już ostatnie egzemplarze płyty na czarnym winylu i zapewne jeszcze przed końcem roku nakład zostanie wyprzedany.

/

Na przełomie października i listopada w ręce fanów Parti zostaniei oddana reedycja pierwszego albumu grupy zatytułowanego po prostu "Partia". Album przed laty wydany został w postaci CD, kasety i LP, jednak dzisiaj nakłady wszystkich nośników są już niedostępne, a krążek winylowy jest białym krukiem na aukcjach i giełdach płyt.

Ci, którzy nie mieli okazji zaopatrzyć się w niego wiele lat temu, teraz będą mogli nadrobić zaległości. Reedycja pojawi się w formacie CD i na winylu. Tym razem fani dostaną do wyboru jego trzy kolory: czarny, zielony i żółty.

Każdy egzemplarz płyty winylowej będzie numerowany, a całkowity nakład wydawnictwa to 330 sztuk.

Zarówno CD jak i LP będą miały poprawioną okładkę, a płytę winylową uzupełniać będzie wkładka z tekstami.....

Czytaj także

5 piosenek, bez których nie byłoby Partii

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2011 21:08
Warszawska grupa zainspirowała wielu młodych muzyków do założenia własnych zespołów. Spytaliśmy lidera nieodżałowanej Partii - Lesława, o jego muzycznych bohaterów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Lesław: mp3 pozbawia muzykę duszy

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2011 16:44
- Mam w domu ścianę płyt winylowych, ścianę kompaktów i ścianę kaset – mówi lider zespołu Komety.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kolejna odsłona Komet – "Luminal"

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2011 11:26
Do sklepów trafił już najnowszy album warszawskiego zespołu Komety. Koniecznie posłuchajcie tej płyty. Polecamy!
rozwiń zwiń