X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Pablopavo: Ostróda to festiwal bez napinki

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2011 11:29
Muzyk Vavamuffin na Ostróda Reggae Festival jest obecny nieprzerwanie od 2004 roku. O swoich spostrzeżeniach związanych z imprezą opowiedział w audycji "Na Cztery Ręce".
Audio

- Ostróda rozrosła się pod każdym względem i przestrzeni i liczby uczestników i wielkości gwiazd, które tu przyjeżdżają. Nie myśleliśmy, że się to aż tak rozwinie - mówił Pablopavo w rozmowie z Hubertem Augustyniakiem. Zdaniem warszawskiego wokalisty Ostróda Reggae Festival jest obecnie jednym z najważniejszych reggae' owych wydarzeń w Europie. Zwłaszcza jeśli chodzi o tegoroczną edycję imprezy, która pod względem zaproszonych marek, prezentuje się najmocniej w całej swojej dotychczasowej historii. 

- Kto nie zobaczy Mad Professora czy Sly & Robbie, ten będzie żałował do końca życia. Muzycznie to strach będzie zejść z tej głównej sceny - mówił Pablopavo, który w Ostródzie pojawi się już po raz siódmy.

W audycji artysta podkreślał wyjątkową, rodzinną atmosferę panującą na festiwalu. - Ostróda to miejsce, gdzie polscy muzycy reggae spotykają się co roku. Nawet jak nie grasz to jedziesz tam na jeden dzień spotkać się, porozmawiać. Zapoznałem tam przynajmniej trzy osoby, z którymi później zaśpiewałem na płytach.

Więcej na temat atmosfery festiwalu i muzyki reggae w dźwięku "Pablopavo o Ostróda Reggae Festival".

Pablopavo wystąpi wraz z Vavamuffin drugiego dnia festiwalu (12.08) na głównej scenie tuż przed jamajskimi gwiazdami piątku Lutan Fyah, Perfect Giddimani, Protoje oraz Dub Akom Band. Ostróda Reggea Festival 2011 odbywa się w dniach 11 - 14 sierpnia.

Zobacz więcej na temat: Europa Perfect
Czytaj także

Pablopavo: muzyka trochę uratowała mi życie (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2011 15:49
"10 piosenek" Pablopavo i Ludzików to muzyczne wydarzenie wiosny. Sprawdź alternatywne scenariusze kariery lidera projektu i dowiedz się, co najbardziej denerwuje go w Warszawie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pablopavo - warszawski czaruś, który ma w oczach śmierć (recenzja)

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2011 23:00
- Autorowi poezja wychodzi sama, wyziera z każdego lekko napisanego wersu, to jest unikatowy dar. W polskiej muzyce nie przychodzi mi do głowy nikt, z kim Pablopavo nie mógłby w tej konkurencji co najmniej zawalczyć - pisze o tekstach na nowej płycie Pablopavo Jacek Świąder.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pablopavo poszedł po bandzie

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2011 23:40
Kim jest policja hip hopu? W którym utworze z nowej płyty gwiazdy polskiego dancehallu słychać inspiracje niemiecką awangardą rockową? Przeczytaj wywiad z wokalistą Vavamuffin, który wystąpi dziś na krakowskim Coke Live Music Festival.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Co zabrać ze sobą na wielki festiwal muzyczny?

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2011 12:18
Teoretycznie na większe festiwale muzyczne typu Woodstock nic nie trzeba brać. Namiot zawsze się znajdzie, śpiwór też nie jest niezbędny podczas gorących nocy. Każdy z nas ma inne zwyczaje. Co zabieramy ze sobą najczęściej?
rozwiń zwiń