X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Świętuj z nami 60. urodziny Stinga

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2011 07:00
Z okazji przypadającego 2 października jubileuszu jednego z najważniejszych wokalistów w historii rocka zapraszamy do serwisu poświęconego sylwetce legendarnego Żądła.
Świętuj z nami 60. urodziny Stinga

- To był wtorek, nie wiem, czy była pełnia, ale na pewno lało i może to wpłynęło na liryczność muzyki Gordona Matthew Sumnera - w taki sposób 2 października 2001 roku, największy stingolog w kraju, a może i na całym świecie, Marcin Kydryński rozpoczął w Trójce swój niezwykły cykl związany z obchodami 50. urodzin Mistrza.

Z okazji kolejnego okrągłego jubileuszu urodzin Stinga przypadającego na niedzielę, 2 października, w naszym specjalnym serwisie przypominamy 5 odcinków audycji zatytułowanych "Biblia Stingologa", w których dziennikarz Trójki pochylił się nad takimi zagadnieniami z kariery lidera The Police jak filmowe wątki w twórczości Stinga, czy jego nieznane koncertowe nagrania.

Na naszej stronie znajdą Państwo również koncert jaki Sting zagrał na Gali z okazji 85-lecia Polskiego Radia oraz wideo - wywiad jaki z liderem The Police przeprowadził Piotr Metz.

Po te i inne artykuły odsyłamy do naszego specjalnego serwisu poświęconego sylwetce Stinga.

Czytaj także

Sting uświetnił galę Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2010 12:20
- Lepszego koncertu na 85-lecie Polskiego Radia nie można było sobie wymarzyć - podsumował galę Polskiego Radia Marek Niedźwiecki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Grzeszne przyjemności córki Stinga

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2011 23:00
W ramach swojej europejskiej trasy I Blame Coco zagrała koncert także w Warszawie. Z artystką rozmawiał specjalnie dla naszego portalu Piotr Metz.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sting tam nie zaśpiewa, bo łamią prawa człowieka

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2011 12:45
Brytyjska gwiazda muzyki pop odwołała koncert w stolicy Kazachstanu - Astanie. Przyczyną jest łamanie praw człowieka - poinformował muzyk na stronie interntowej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sting komponuje musical

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2011 08:30
20 nowych piosenek napisał Gordon Matthew Sumner do sztuki Briana Yorkeya "The Last Ship".
rozwiń zwiń