X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Na stulecie Niepodległości - Muzeum Historii Polski

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2013 14:37
Przed świętem 11 listopada rozpoczęła się kampania informacyjna dotycząca powstania gmachu Muzeum Historii Polski w 2018 roku.
Na stulecie Niepodległości - Muzeum Historii Polski
Foto: materiały prasowe

Muzeum Historii Polski istnieje od ponad 6 lat. Tworzy wystawy, prowadzi akcje popularyzatorskie i edukacyjne. Publikuje i gromadzi zbiory. Jest aktywne w sieci. W 2011 roku rozstrzygnięty został konkurs na wizję plastyczną stałej ekspozycji, zaś w 2009 międzynarodowy konkurs na stałą siedzibę MHP.

Inicjatywę wspiera Rada Muzeum i Stowarzyszenie Przyjaciół MHP. "W kontekście zbliżającego się stulecia niepodległości, Muzeum Historii Polski to inicjatywa bezcenna i pomnikowa, wymagająca szerokiego wsparcia ze strony instytucji Państwa, Prezydenta, Premiera i Sejmu RP” - napisała Rada w uchwale podpisanej m.in. przez prof. Andrzeja Friszke, prof. Wojciecha Roszkowskiego, prof. Henryka Samsonowicza.

Więcej informacji o akcji można znaleźć w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej www.muzhp.pl. Do kampanii przyłączyły się również znane postacie, które w filmie tłumaczą, dlaczego Muzeum jest potrzebne.

mr

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Mamy Niepodległą": wyślij pocztówkę na 11 listopada

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2013 17:02
Z inicjatywą słania pocztówek na Dzień Niepodległości wystąpiło Muzeum Józefa Piłsudskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nietypowy prezent dla najmłodszych na 11 listopada

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2013 17:05
"Naprawdę fajnie jest być Polakiem" - pod takim hasłem Instytut Pamięci Narodowej przygotował prezent dla najmłodszych dzieci - film animowany promujący patriotyczne wartości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Raz, dwa, trzy! Baczność! Wojsko ćwiczy przed 11 listopada

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2013 09:36
Deszcz, zimno im nie straszne. Są przygotowani na różne warianty. I ostro ćwiczą, by podczas poniedziałkowych uroczystości na Placu Piłsudskiego w Warszawie wszystko wypadło idealnie.
rozwiń zwiń