X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wojna tuż za miedzą

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2014 19:47
– To, co dzieje się za naszą wschodnią granicą, jest bardzo niebezpieczne zarówno dla Polski, jak i dla Europy. Trzeba zrobić wszystko, by to niebezpieczeństwo odsunąć możliwie daleko – mówił w Dwójce generał Waldemar Skrzypczak.
Audio
  • Generał Waldemar Skrzypczak o sytuacji za naszą wschodnią granicą (Puls świata/Dwójka)
Żołnierze ukraińskiej armii
Żołnierze ukraińskiej armiiFoto: PAP/EPA/ROMAN PILIPEY

Kończy się szczyt NATO w Newport, podczas którego podjęto decyzję o stworzeniu w Szczecinie dowództwa "szpicy". Czym ona jest i czy może ona obronić nas przed zagrożeniem? I czy dla Ukrainy nie jest już za późno?

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy, którą w "Pulsie świata" z generałem Waldemarem Skrzypczakiem przeprowadził Paweł Reszka.

mc

Zobacz więcej na temat: Europa POLSKA Rosja Ukraina
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nowy typ wojny przyszedł z Afganistanu i Kaukazu

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2014 19:00
- Zmierzamy w stronę świata wielobiegunowego, bez wyraźnej dominacji Stanów Zjednoczonych oraz Unii Europejskiej. Proces ten następuje w konwulsjach - komentował wojny na Ukrainie, w Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie dyplomata Jan Natkański.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maria Przełomiec: Zachodowi wygodniej jest wierzyć Rosji niż Ukrainie

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2014 21:00
- Putin gra z Zachodem w durnia. Coraz intensywniej dąży do wojny oraz zajęcia południowo-wschodniej Ukrainy oddzielającej Rosję od Krymu i coraz intensywniej temu zaprzecza - mówiła w "Pulsie świata" autorka programu telewizyjnego "Studio Wschód".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosja działa jak Państwo Islamskie

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2014 20:00
Nikt już nie wątpi, że na Ukrainie mamy do czynienia z wojną. Tyle, że opartą na działaniach dywersyjnych i terrorystycznych. Jak przekonuje Kacper Rękawek z PISM, ten model prowadzenia wojny ma już swoją historię. - "Zielone ludzki" pojawiły się już w 1968 roku w Czechosłowacji - przypomniał w Dwójce.
rozwiń zwiń