Czy powstanie nowy porządek świata?

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2021 18:00
W audycji staraliśmy się odpowiedzieć na dwa ważne pytania: jak będzie wyglądał świat po szczycie Biden-Putin i czy budowany jest nowy porządek bezpieczeństwa?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Posłuchaj
21:24 Owzk 22.06.2021.mp3 Michał Baranowski o tym, jak będzie wyglądał świat po szczycie Biden-Putin (O wszystkim z kulturą/Dwójka)

Nad tymi kwestiami na antenie Dwójki zastanawiał się Michał Szułdrzyński. Gościem programu był Michał Baranowski z The German Marshall Fund.

***

Tytuł audycji: O wszystkim z kulturą

Prowadził: Michał Szułdrzyński

Gość: Michał Baranowski (The German Marshall Fund)

Data emisji: 8.07.2021

Godzina emisji: 17.30

Czytaj także

"Widać, że Rosji na czymś zależało". Irena Lasota o spotkaniu Biden-Putin

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2021 21:24
- Obaj prezydenci umówili się na to, że do stolic obu krajów wrócą ambasadorowie - przedstawiciel Rosji już w Stanach Zjednoczonych jest - powiedziała prosto z Waszyngtonu na antenie Polskiego Radia 24 Irena Lasota, publicystka, odnosząc się do szczytu Biden-Putin. - Wygląda na to, że Rosji bardzo na tym zależało, natomiast Amerykanie nawet nie zmienili swojego ambasadora. Widać, że Rosji na czymś zależało, z kolei USA nie wiadomo na czym - dodała.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Biden za bardzo dał się wciągnąć w grę Putina". Guzy o szczycie w Genewie

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2021 22:00
- Oczywiście ta gra była trochę inna w tym sensie, że po pierwsze mieliśmy do czynienia z rundą wstępną. To nie jest coś, co miało być finałem czegokolwiek. To jest dopiero rozpoczęcie jakiejś polityki przez jedną i drugą stronę - powiedział w Polskim Radiu 24 Jarosław Guzy (PAP). Gościem audycji był także dr Adam Eberhardt (OSW).
rozwiń zwiń