X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Monodramy z całego świata w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2016 09:00
W "Poranku Dwójki" rozmawialiśmy z Omarem Sangare, dyrektorem United Solo Europe, europejskiej odsłony największego światowego festiwalu monodramów.
Audio
  • Z Omarem Sangare, dyrektorem United Solo Europe, rozmawia Paweł Siwek (Poranek Dwójki)
Jedną z gwiazd United Solo Europe będzie Suzanna Geraghty z Irlandii, która 2 lipca przedstawi monodram Auditions, Zoes Auditions
Jedną z gwiazd United Solo Europe będzie Suzanna Geraghty z Irlandii, która 2 lipca przedstawi monodram "Auditions, Zoe's Auditions"Foto: materiały prasowe

United Solo powstało w 2010 roku, oferując rekordową liczbę przedstawień każdego roku w Theatre Row, w epicentrum światowej rozrywki przy 42 ulicy na Manhattanie. Każdego roku United przedstawia spektakle renomowanych artystów, odkrywa wschodzące gwiazdy show-biznesu, rekomenduje i nagradza wybitne przedstawienia, wspiera charytatywnie środowisko teatralne i otwiera nowe perspektywy dla prezentacji solowej formy teatru.

Europejski program jest realizacją aspiracji i działań nowojorskiej organizacji teatralnej United Solo. W tym roku od 27 czerwca do 3 lipca w Teatrze Syrena w Warszawie zobaczymy m.in. "Bio-hazard: a relative comedy" w wykonaniu Sarah Elizabeth Greer (USA)," The Last Call" Alfredo Tauste (Hiszpania), "17 cm ponad ziemią" Pablo Aran Gimeno (Niemcy) i "Spaghetti Poloneze" Moniki Mariotti (Włochy/Polska).

***

Prowadzi: Paweł Siwek

Gość: Omar Sangare (dyrektor United Solo Europe)

Data emisji: 27.06

Godzina emisji: 8.10

Materiał został wyemitowany w audycji "Poranek Dwójki".

mc/ei

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wręczono Teatralne Nagrody Muzyczne im. Kiepury

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2016 09:00
Wyróżnienia, przyznawane od 2007 r. przez Mazowiecki Teatr Muzyczny artystom polskich scen muzycznych, laureaci otrzymali po raz dziesiąty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Teatr azjatycki i polski folklor, czyli studia podyplomowe w PAN

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2016 16:00
W audycji "Wybieram Dwójkę" rozmawialiśmy o studiach podyplomowych, które w tym roku ruszają w Instytucie Sztuki PAN.
rozwiń zwiń