X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Najlepsi na tanecznej scenie. Perły Tańca rozdane

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2019 09:00
- Czekaliśmy na taką nagrodę od lat - przyznała w Dwójce Aleksandra Dziurosz, wicedyrektor Instytutu Muzyki i Tańca oraz dyrektor Ogólnopolskiego Konkursu Perły Tańca, którego pierwsza odsłona miała swój finał w sobotę 16 marca.
Audio
  • Aleksandra Dziurosz o Ogólnopolskim Konkursie Perły Tańca (Poranek Dwójki)

- Próbujemy tym konkursem objąć wszystkich, tancerzy i choreografów. Nie dzielimy tańca na kawałki, nie chcemy w żaden sposób wyróżniać jednego gatunku tańca czy stylu – podkreślała Aleksandra Dziurosz.

Ogólnopolski Konkurs Perły Tańca to pierwsza tego rodzaju ogólnopolska inicjatywa skierowana do artystów sztuki tańca. Nagrody przyznawane są w sześciu kategoriach – m.in. najlepszy polski spektakl taneczny, wybitna kreacja sceniczna/rola taneczna, najlepszy debiut taneczny. - Najważniejszą dla nas, wyróżniającą nagrodą, jest ta za całokształt pracy artystycznej. W tym roku otrzymał ją Witold Zapała, choreograf, wybitny tancerz Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze – opowiadała Aleksandra Dziurosz.

Kto został wyróżniony w pozostałych kategoriach? Jaka idea przyświeca organizowaniu tego rodzaju konkursu? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

***
Prowadzi: Paweł Siwek

Gość: Aleksandra Dziurosz (wicedyrektor Instytutu Muzyki i Tańca, dyrektor Ogólnopolskiego Konkursu Perły Tańca i członkini jego Kapituły)

Data emisji: 18.03.2019

Godzina emisji: 8.30

Materiał został wyemitowany w audycji "Poranek Dwójki".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Od zmierzchu do świtu z tańcem garba

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2019 10:00
Muzeum Azji i Pacyfiku zorganizowało warsztaty tradycyjnych tańców indyjskich. Zajęcia prowadzili profesjonalni hinduscy instruktorzy oraz polscy pasjonaci - Siddharth Bhavsar i Magdalena Niernsee.
rozwiń zwiń