X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zapraszamy na film!

Ostatnia aktualizacja: 11.10.2012 23:32
Warszawski Festiwal Filmowy i "Inne światy Wernera Herzoga".
Audio
Zapraszamy na film
Foto: sxc.hu

W piątkowym Poranku Dwójki rozmawialismy o 28. Warszawskim Festiwalu Filmowym. Jak co roku zaplanowane są nie tylko projekcje filmowe, ale również spotkania z autorami obrazów. Festiwal ma odwiedzić około 150 twórców z całego świata. Właściwie po każdej premierze planowane jest spotkanie z twórcą wyświetlanego filmu. W roku 2009 Warszawski Festiwal Filmowy wszedł do elitarnego grona czternastu imprez, akredytowanych przez Międzynarodową Federację Stowarzyszeń Producentów Filmowych. Naszym gościem był dyrektor WFF Stefan Laudyn.
Zapraszaliśmy też Torunia, gdzie w Centrum Sztuki Współczesnej prezentowany będzie projekt "Inne światy Wernera Herzoga". Na projekt składa się wystawa multimedialna, retrospektywa filmów fabularnych i dokumentów, album monograficzny, interdyscyplinarna konferencja naukowa oraz panel ekspertów. Multimedialna wystawa powstała przy współpracy z Deutsche Kinemathek - Muzeum Filmu i Telewizji w Berlinie, która dysponuje unikalnym zbiorem Sammlung Werner Herzog, przekazanym mu przez reżysera w 2008 r. Podczas wystawy pokazany zostanie w Polsce po raz pierwszy wybór nieznanych zdjęć i dokumentów z tego archiwum.
O toruńskim wydarzeniu opowiedział nasz gość – kurator projektu Krzysztof Stanisławski.
A poza tym: "Słowo na dzień", kalendarium, przegląd prasy, wiadomości kulturalne, zaproszenia na imprezy kulturalne oraz cykl: "Piosenka z rekomendacją", wybrana tym razem przez aktorkę Ewę Konstancję Bułhak.
Jak zwykle zapraszamy również do udziału w naszym konkursie "Płyta Tygodnia". A jest nią płyta, a właściwie płyty, na których Sabine Meyer gra utwory na klarnet i orkiestrę, m.in. Mozarta, Stamitza, Webera i Rossiniego (pięciopłytowy album firmy EMI).
Poranek Dwójki prowadził Marcin Pesta.
12 października (piątek)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Reżyser śpiewa pieśń w ramach podziękowania za nagrodę

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2012 10:30
Kim Ki-duk, laureat Złotego Lwa 69. Festiwalu Filmowego w Wenecji, był tak wzruszony odbierając nagrodę, że zaśpiewał okolicznościową pieśń koreańską, aby wyrazić swoją wdzięczność.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rusza festiwal filmowy o polskich bohaterach

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2012 16:46
"Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci. 1944-1989" to nazwa przeglądu filmów dokumentalnych, który w czwartek rozpoczął się w Teatrze Miejskim w Gdyni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janda jak Wałęsa

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2012 10:30
- Ta rola wychodzi poza granice zawodu aktora - mówi odtwórczyni roli Danuty Wałęsowej w przedstawieniu Teatru Wybrzeże w Gdańsku oraz Teatru Polonia w Warszawie. W "Wybieram Dwójkę" przedpremierowe rozmowy z twórcami spektaklu.
rozwiń zwiń