X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zrozumieć Miłosza (nad Wilią)

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2011 17:07
Relacja z 18. Międzynarodowych Spotkań Poetyckich "Maj nad Wilią", a także – o Wilnie Miłosza.
Audio

O idei Spotkań Poetyckich "Maj nad Wilią", których celem w tym roku było uczczenie jubileuszu urodzin Czesława Miłosza, opowie w naszej audycji Romuald Mieczkowski – organizator Spotkań i redaktor naczelny czasopisma "Znad Wilii".

Myślą przewodnią tegorocznych Spotkań było hasło: "Zrozumieć Miłosza", tj. zrozumieć współcześnie jego twórczość, ale i skomplikowany los, uwarunkowania, w jakich przyszło mu żyć.  Do miejsc związanych w Wilnie z Czesławem Miłoszem poprowadzi nas Wojciech Piotrowicz - wilnianin, poeta., tłumacz i wielki miłośnik tego miasta. O swoich spotkaniach z noblistą opowiedzą także Andrzej Strumiłło i Birute Januskaite.

Zapraszają Ewa Stocka-Kalinowska i Joanna Szwedowska.

12 czerwca (niedziela), godz. 18:00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dwójka w Krakowie na Festiwalu Czesława Miłosza

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2011 19:02
Najważniejszym wydarzeniem Roku Miłosza jest krakowski Festiwal Literacki, który rozpocznie się już 9 maja. Program 2 zaprasza z tej okazji na wiele interesujących audycji – nadawać je będziemy bezpośrednio z Krakowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Seweryn czyta Miłosza

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2011 18:31
"Dolina Issy" - niezwykła powieść Czesława Miłosza. Zapraszamy do wysłuchania jej kolejnych fragmentów od poniedziałku do piątku o godz. 9.30. na antenie radiowej Dwójki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiersze jeżdżą metrem

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2011 16:16
W wagonach londyńskiego metra można będzie wkrótce poczytać nie tylko gazetę, ale i dobrą polską poezję w angielskim tłumaczeniu.
rozwiń zwiń