X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Agata Czarnacka

Protest przedstawicieli zawodów medycznych

Lekarze, pielęgniarki, ratownicy, radiolodzy, fizjoterapeuci, diagności, dentyści uczestniczyli w Warszawie w sobotniej manifestacji przedstawicieli zawodów medycznych. Związkowcy domagali się przede wszystkim zwiększenia nakładów na ochronę zdrowia oraz podwyżek płac. Ponadto postulowali przyspieszenie prac nad ustawą o minimalnym wynagrodzeniu w służbie zdrowia,  uchwalenie ustawy o sieci szpitali, zwiększenie finansowania Państwowego Ratownictwa Medycznego oraz utrzymanie dotychczasowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej. O proteście mówili w Polskim Radiu 24 Agata Czarnacka (Lewica24.pl) i Michał Kolanko (300polityka.pl).
Zobacz więcej na temat:  Agata Czarnacka demonstracje Michał Kolanko protest protesty w Warszawie służba zdrowia