X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński: chcemy aktywnego społeczeństwa

Mamy program, mamy dobrą wolę i jednocześnie potrafimy, umiemy zrobić coś, czego dotąd w gruncie rzeczy nikt w Polsce zrobić nie potrafił. To jest mocna przesłanka, aby dobra zmiana zeszła ze szczebla rządowego na szczebel samorządowy - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński w niedzielę w Nowym Sączu.
Zobacz więcej na temat:  małopolskie Nowy Sącz Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość wybory samorządowe 2018 POLSKA

Kto nadaje ton kampanii samorządowej?

– Powiedziałbym, że do zeszłego tygodnia to Prawo i Sprawiedliwość narzucało narrację w kampanii wyborczej. Jednak pojawiło się coś, co spowodowało pęknięcie w tej narracji. Mam na myśli nagrania z premierem Morawieckim – ocenił Tomasz Łysakowski, ekspert ds. komunikacji.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wybory samorządowe wybory w Polsce Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński Mateusz Morawiecki kampania wyborcza polityka

Politycy PiS uczcili pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej

Prezes PiS Jarosław Kaczyński, wicepremier i minister kultury Piotr Gliński, szef MON Mariusz Błaszczak oraz przedstawiciele Sejmu i Senatu uczcili w środę pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej. Z okazji kolejnej miesięcznicy katastrofy odprawiona została msza św. w intencji ofiar. Złożono także kwiaty przed Pałacem Prezydenckim.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA społeczeństwo Msza święta Jarosław Kaczyński PiS katastrofa smoleńska

Michał Kolanko: Jarosław Kaczyński wyraził pełne zaufanie dla premiera Morawieckiego

– Mam zaufanie do Mateusza Morawieckiego. Uważam, że premier Morawiecki, to był taki strzał w dziesiątkę – powiedział w czwartek w TVP Info Jarosław Kaczyński. – Te słowa były moim zdaniem najważniejsze – ocenił Michał Kolanko z „Rzeczpospolitej”. W audycji „Północ-Południe” podsumowanie rozmowy z prezesem Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość PiS Mateusz Morawiecki

Debata Poranka. Nagrania zaszkodzą Mateuszowi Morawieckiemu?

- Jeżeli nie ma nic więcej na tych taśmach, to nie ma zasadniczego problemu - oceniał w Debacie Poranka Tomasz Sakiewicz z "Gazety Polskiej Codziennie", odnosząc się do nagranej rozmowy, w której brał udział m.in. premier Mateusz Morawiecki. W Polskim Radiu 24 również komentarz Grzegorza Łaguny z Superstacji i Bartłomieja Radziejewskiego z "Nowej Konfederacji". 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 afera taśmowa Mateusz Morawiecki PiS Platforma Obywatelska Jarosław Kaczyński polityka

Marcin Makowski o wywiadzie Jarosława Kaczyńskiego

– Kiedy prezes Kaczyński idzie do mediów, to z tyłu głowy musi mieć jakąś ważną sprawę, o której chce powiedzieć. Tak było również w czwartek – powiedział Marcin Makowski, publicysta tygodnika „Do Rzeczy”. Odniósł się w ten sposób do wywiadu Jarosława Kaczyńskiego, który wystąpił w TVP Info i skomentował najistotniejsze tematy z polskiej sceny politycznej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Jarosław Kaczyński Mateusz Morawiecki Prawo i Sprawiedliwość PiS afera taśmowa