Polskie Radio
Section05
Euro2020

"Jest szansa na półfinał". Jan Tomaszewski o prognozach na Euro 2020

- Trzeba wyjść z grupy, nieważne w jakim stylu. To jest zdanie do wykonania dla moich młodszych kolegów, którzy są w stanie to osiągnąć. O klasę przerastają Słowaków i są lepsi od Szwedów - mówił w Polskim Radiu 24 słynny bramkarz i były reprezentant Polski Jan Tomaszewski. W piątek rusza turniej Euro 2020. Polacy swoje pierwsze spotkanie - przeciwko Słowacji - rozegrają w poniedziałek.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Euro2020 Piłka nożna reprezentacja Polski Jan Tomaszewski

Bilans ze "Sborną" do poprawy. Na kogo trzeba uważać?

Rosja będzie we wtorek we Wrocławiu rywalem piłkarskiej reprezentacji Polski w jednym z dwóch meczów towarzyskich przed mistrzostwami Europy. Oba zespoły zmierzyły się do tej pory 18-krotnie, a bilans jest niekorzystny dla biało-czerwonych, którzy przegrali dziewięć spotkań, pięć zremisowali i odnieśli cztery zwycięstwa. Bramki: 31-15 na korzyść "Sbornej".
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Polski reprezentacja Rosji Piłka nożna SPORT Euro2020

El. Euro 2020. "Nie możemy zakładać straty punktów"

10 października reprezentacja Polski w piłce nożnej zmierzy się z Łotwą, a trzy dni później z Macedonią. Będzie to kolejny przystanek naszej kadry w eliminacjach do Euro 2020. - Mając takich zawodników jak Robert Lewandowski nie możemy tutaj zakładać straty punktów - powiedział w Polskim Radiu 24 Paweł Kapusta, dziennikarz wp.pl.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Robert Lewandowski Euro2020