Polskie Radio
Section05
Halina Ostas

Fundacja "Pomoc Polakom na Wschodzie" ma już 30 lat

Fundacja "Pomoc Polakom na Wschodzie" ma już 30 lat. - Poprzez stworzenie Fundacji nasi rodacy zostali połączeni z ojczyzną. Dziś ognisk polskości na świecie jest bardzo wiele - mówił prezydent Andrzej Duda. Podczas gali dziennikarka Polskiego Radia dla Zagranicy, Halina Ostas otrzymała odznaczenie za wspieranie Polaków i polskich mediów na Wschodzie.
Zobacz więcej na temat:  Karolina Rożej Andrzej Duda Jan Dziedziczak Sylwia Białek Halina Ostas

Dziennikarka Polskiego Radia dla Zagranicy uhonorowana z okazji 30-lecia Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie

Halina Ostas została uhonorowana z okazji 30-lecia rządowej Fundacji "Pomoc Polakom na Wschodzie". Uroczysta gala odbyła się w Belwederze z udziałem pary prezydenckiej. Głównym celem fundacji jest niesienie pomocy i wspieranie Polaków mieszkających w krajach byłego ZSRR i byłego bloku komunistycznego.
Zobacz więcej na temat:  Polacy za granicą Polacy na Białorusi Litwa Ukraina Białoruś Halina Ostas

Halina Ostas uhonorowana z okazji 30-lecia Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie

Dziennikarka Polskiego Radia dla Zagranicy Halina Ostas została uhonorowana z okazji 30-lecia rządowej Fundacji "Pomoc Polakom na Wschodzie". Uroczysta gala odbyła się w Belwederze z udziałem pary prezydenckiej. Głównym celem fundacji jest niesienie pomocy i wspieranie Polaków mieszkających w krajach byłego ZSRR i byłego bloku komunistycznego. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Halina Ostas prezydent Andrzej Duda