X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Michał Margański

Dziennikarze Polskiego Radia nominowani do nagrody MediaTory

Dziennikarze związani z Polskim Radiem, w tym: Wojciech Cegielski, Paweł Pieniążek, Michał Nogaś i Michał Margański mają szansę otrzymać prestiżową nagrodę w 8. Plebiscycie MediaTory. Nominowano też audycje "Opowieści po zmroku" i "Trzecia strona medalu". O tym, kto otrzyma statuetki decydują studenci dziennikarstwa, którzy głosują na swoje medialne autorytety w dziewięciu kategoriach.
Zobacz więcej na temat:  media Michał Margański Michał Nogaś Wojciech Cegielski

Dziennikarze Trójki nominowani w 8. edycji Plebiscytu MediaTory

Michał Margański, Michał Nogaś oraz audycja "Trzecia strona medalu" mają szansę otrzymać nagrody przyznawane przez studentów dziennikarstwa, którzy już po raz 8. nominowali najlepszych, według nich, dziennikarzy. Ostatecznego wyboru dokona ponad 10 tysięcy uprawnionych do głosowania żaków z 20 uczelni wyższych z całej Polski.
Zobacz więcej na temat:  Michał Margański Michał Nogaś Trójka Trzecia Strona Medalu