Polskie Radio
Section05
Monika Hojnisz

K. Długopolski: Kamil Stoch zgubił błysk, jaki miał w ostatnich latach

- Kamilowi Stochowi, jak i innym naszym skoczkom brakuje agresywności. Jest on jednak w dalszym ciągu kandydatem do czołowej lokaty w Turnieju Czterech Skoczni - powiedział w Polskim Radiu 24 Kazimierz Długopolski, trener skoczków narciarskich. Gościem audycji była także Dagmara Gerasimiuk, prezes Polskiego Związku Biathlonu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT sporty zimowe Skoki narciarskie biathlon Monika Hojnisz Kamil Stoch

Tomasz Sikora: polski biathlon ma potencjał

- Monika Hojnisz, która mam nadzieję zaczęła swój życiowy sezon, cały czas jest w pierwszej piątce klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Jest to olbrzymi jej sukces i trzymam kciuk, żeby tak było do końca sezonu - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Tomasz Sikora, trener kadry młodzieżowej biathlonistów. Po świąteczno-noworocznej przerwie biathloniści powracają do rywalizacji. 
Zobacz więcej na temat:  biathlon Tomasz Sikora Monika Hojnisz SPORT sport na antenie

PŚ w Biathlonie: Nowakowska 13. w Ruhpolding

Weronika Nowakowska zajęła 13. miejsce i była najlepszą z Polek w biegu indywidualnym na 15 km w zawodach biathlonowego Pucharu Świata w Ruhpolding. Pierwsze w sezonie i czwarte w karierze zwycięstwo odniosła Włoszka Dorothea Wierer. O zawodach mówiły w Magazynie Sportowym polskie biathlonistki - Weronika Nowakowska, Monika Hojnisz, Magdalena Gwizdoń, Kinga Mitoraj i Kamila Żuk.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 sporty zimowe biathlon Weronika Nowakowska-Ziemniak Monika Hojnisz