Polskie Radio
Section05
Paweł Sztompke

Zobacz wyniki aktualnego notowania "Mojej listy przebojów" [WIDEO]

"Moja lista przebojów" to 10 najlepszych piosenek mijającego tygodnia, zaprezentowanych przez dziennikarzy muzycznych Jedynki. Nowości i wielkie powroty, utwory ze świata i przegląd hitów z Polski. Każdego tygodnia inne notowanie, które specjalnie przygotują poszczególni redaktorzy. Ostatnie (filmowe) wydanie listy poprowadził Paweł Sztompke.
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa muzyka filmowa FILM kino

Jagoda Kret ponownie w studiu i na scenie. "Płyta jest w fazie domykania"

O Jagodzie Kret zrobiło się głośno kilkanaście lat temu, gdy wzięła udział w programie "The Voice of Poland". Później usunęła się w cień, by w 2021 roku powrócić z debiutanckim albumem. Teraz artystka pracuje nad kolejną płytą; w sobotę (3.02) wystąpi z kolei na Roots Music Festiwal, na zakończenie którego odbędzie się koncert w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego.
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Roots Music Festiwal Jagoda Kret

"Z głową w górach". Radiowa Jedynka była w Zakopanem

Podczas ferii zimowych dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia - a także radiowej Trójki i Polskiego Radia Dzieciom - w ramach akcji "Z głową w górach" odwiedzają osiem miejscowości górskich. Od piątku do soboty byliśmy w Zakopanem. Najpierw zaprosiliśmy na relacje w "Muzycznej Jedynce", a dzień później łączyliśmy się z naszymi dziennikarzami w audycji "Jedyne takie miejsce".
Zobacz więcej na temat:  Zakopane Patryk Bedliński Ferie zimowe zima