Polskie Radio
Section05
Piotr Zieliński

LIGA MISTRZÓW Gwiazdy miały wolne, inni walczyli. Milik bohaterem kolejki

Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus z Lokomotiwu Moskwa oraz Damian Kądzior z Dinama Zagrzeb to jedyni polscy piłkarze, którzy wystąpili w środowych meczach Ligi Mistrzów. Biało-czerwoni musieli pogodzić się z odpadnięciem swoich drużyn z europejskich pucharów. Bohaterem tygodnia został Arkadiusz Milik.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Mistrzów 19/20 Robert Lewandowski Arkadiusz Milik Piotr Zieliński wojciech szczęsny Grzegorz Krychowiak

SERIE A Parada Szczęsnego w Rzymie. Juventus zatrzymany przez Lazio

S.S. Lazio zwyciężyło Juventus 3:1 (1:1) w meczu 15. kolejki Serie A. Bramki dla piłkarzy z Rzymu zdobyli Luiz Felipe (45+1'), Sergej Milinković-Savić (74') i Felipe Caicedo (90+5'). Jedyne trafienie dla drużyny mistrza Włoch zanotował w 25. minucie Cristiano Ronaldo. Goście kończyli spotkanie w "10" po czerwonej kartce w 69. minucie dla Juana Cuadrado. Cały mecz w bramce "Bianconerich" rozegrał Wojciech Szczęsny. To pierwsza porażka Juventusu w tym sezonie w rozgrywkach ligowych.
Zobacz więcej na temat:  Serie A SPORT juventus turyn SSC Napoli wojciech szczęsny Piotr Zieliński Piłka nożna

SERIE A Trwa kryzys w Napoli. Piłkarze obawiają się o bezpieczeństwo

Jak informują włoskie media, w związku z włamaniem do domu pomocnika Napoli Allana i do samochodu żony Piotra Zielińskiego, rodziny piłkarzy szukają schronienia poza Neapolem. Pojawiły się domysły, że te włamania to forma odwetu neapolitańskich przestępców za niesubordynację piłkarzy i katastrofalną grę w meczach Serie A.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Serie A SSC Napoli Piotr Zieliński

LIGA MISTRZÓW Bunt w Napoli. Piłkarze i Ancelotti postawili się prezesowi

Napoli była jedną drużyną, która we wtorek mogła zapewnić sobie awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Ekipa z Piotrem Zielińskim i Arkadiuszem Milikiem w składzie zremisowała jednak 1:1 z FC Salzburg. Po meczu podopieczni Carlo Ancelottiego i sam szkoleniowiec zbuntowali się - trener nie stawił się na konferencji, a piłkarze, mimo innych dyspozycji prezesa Aurelio De Laurentiisa, rozjechali się do domów.
Zobacz więcej na temat:  Liga Mistrzów 19/20 Piłka nożna SSC Napoli Arkadiusz Milik Piotr Zieliński carlo ancelotti SPORT

TYLKO U NAS Zieliński spokojny po awansie. "Mamy jakość i potencjał"

- Przypieczętowaliśmy awans, jesteśmy z tego zadowoleni. Wiadomo, czekają nas jeszcze dwa spotkania i chcemy zakończyć kwalifikacje na pierwszym miejscu w grupie - mówi w rozmowie z Polskim Radiem Piotr Zieliński, pomocnik reprezentacji Polski. Biało-czerwoni zapewnili sobie awans na mistrzostwa Europy, pokonując na Stadionie Narodowym w Warszawie Macedonię Północną 2:0.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Euro 2020 reprezentacja Polski sport na antenie TYLKO U NAS Piotr Zieliński

Epicki mecz w Turynie. Juventus lepszy od Napoli

Piłkarze mistrza Włoch Juventusu pokonali w Turynie wicemistrza SSC Napoli 4:3 (2:0) w meczu drugiej kolejki włoskiej Serie A. Neapolitańczycy potrafili wyrównać, mimo, że w 62. minucie przegrywali już trzema bramkami. W barwach zwycięzców cały mecz grał Wojciech Szczęsny, a w ekipie gości 90 minut rozegrał Piotr Zieliński, który zaliczył asystę. Zabrakło kontuzjowanego Arkadiusza Milika.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Serie A Piłka nożna juventus turyn SSC Napoli wojciech szczęsny Piotr Zieliński

Icardi konkurentem Milika? Napoli szuka wzmocnień

Klub Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego SSC Napoli jest zainteresowany pozyskaniem napastnika Interu Mediolan Mauro Icardiego - poinformował serwis internetowy telewizji Sportitalia. Ewentualny transfer Argentyńczyka stanowiłby duży kłopot dla Milika, który musiałby rywalizować z Icardim o miejsce w wyjściowym składzie wicemistrzów Włoch.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Serie A Piłka nożna SSC Napoli Arkadiusz Milik Piotr Zieliński

Wygrana cieszy, styl mniej [OCENIAMY POLAKÓW]

Reprezentanci Polski w piłce nożnej, mimo zwycięstwa, nie zachwycili w wyjazdowym meczu z Macedonią (1:0). Kto się wyróżnił, a kto zawiódł najbardziej? Zapraszamy do zapoznania się z ocenami portalu PolskieRadio24.pl.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2020 reprezentacja Macedonii Północnej Łukasz Fabiański kamil glik Grzegorz Krychowiak mateusz klich Piotr Zieliński kamil grosicki Robert Lewandowski Krzysztof Piątek maciej rybus