Polskie Radio
Section05
PjongCzang 2018

DZIEŃ NA ŻYWO Debiutant ze złotem, Polscy panczeniści poza dziesiątką

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu powoli dobiegają końca. Polscy panczeniści znaleźli się poza pierwszą dziesiątką, najlepszy Sebastian Kłosiński zajął 17. miejsce. Brązowy medal w curlingu mężczyzn trafił do Szwajcarów, którzy pokonali Kanadę. W finale hokeja na lodzie mężczyzn jako pierwsi zameldowali się Olimpijczycy z Rosji, którzy w półfinale wygrali z Czechami. W sztafecie biathlonu (4x7,5 km) mistrzami olimpijskimi zostali Szwedzi.
Zobacz więcej na temat:  igrzyska olimpijskie PjongCzang 2018 sporty zimowe RELACJA

DZIEŃ NA ŻYWO "Pudła" na ostatnim strzelaniu pozbawiły podium Polek

Polskie biathlonistki miały w czwartek ostatnią szansą na olimpijski medal. Rywalizowały w sztafecie 4x6 km, ale ukończyły bieg na siódmym miejscu. W pełnym niespodzianek short tracku walczyli Bartosz Konopko i Magdalena Warakomska. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji i słuchania przekazów naszych wysłanników do Pjongczangu.
Zobacz więcej na temat:  PjongCzang 2018 RELACJA igrzyska olimpijskie sporty zimowe