Polskie Radio
Section05
Pogoń Szczecin

Ekstraklasa: Pogoń - Jagiellonia. "Jaga" tylko tłem w zaległym meczu 6. kolejki, Portowcy wskoczyli na podium

Pogoń Szczecin wygrała z Jagiellonią Białystok 3:0 (1:0) w zaległym meczu 6. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Szczecinianie prowadzili od 29. minuty, gdy samobójczą bramkę zdobył Bodvar Bodvarsson. W 47. minucie z rzutu karnego podwyższył Sebastian Kowalczyk, a w 69. minucie wynik ustalił Alexander Gorgon.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Ekstraklasa Pogoń Szczecin Jagiellonia Białystok Piłka nożna

Ekstraklasa: Pogoń Szczecin zdziesiątkowana przez koronawirus. 30 zakażonych, mecz z Jagiellonią przełożony

W Pogoni Szczecin 21 piłkarzy, dwóch trenerów, cztery osoby ze sztabu szkoleniowego i trzech pracowników administracyjnych ma pozytywny wynik barania na koronawirusa. Władze Ekstraklasy odwołały planowany na sobotę (3 października) mecz 6. kolejki między Pogonią Szczecin a Jagiellonią Białystok.
Zobacz więcej na temat:  Pogoń Szczecin Piłka nożna Ekstraklasa SPORT Jagiellonia Białystok