Polskie Radio
Section05

Polecane

Malarz: musimy nauczyć się wcześniej "dobijać przeciwników"

- Ciężki to był rok dla nas. Zdajemy sobie sprawę, że to nie wyglądało tak jak powinno. Przez cały sezon było dużo problemów, ale daliśmy radę i cieszymy się z tego, że zdobyliśmy dublet. I, że trzeci rok z rzędu jesteśmy mistrzami - powiedział w rozmowie z Polskim Radiem po zdybyciu tytułu mistrza Polski bramkarz Legii Arkadiusz Malarz.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Legia Warszawa SPORT Ekstraklasa