Polskie Radio
Section05
Zbigniew Zegler

Lanberry. Dlaczego lubi drogę i co ją kręci w motoryzacji?

W jej garażu stoi Jaguar, a na antenie Polskiego Radia Kierowców przyznaje, że jest wielką miłośniczką bawarskiej stajni motoryzacyjnej. Gościem Zbigniewa Zeglera w paśmie "Na luzie" była Lanberry, która zdradza m.in. to, czego słucha w trasie, jakie są jej marzenia motoryzacyjne i kiedy zdała prawo jazdy. 
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców radio kierowców online Polskie Radio Kierowców muzyka rozrywkowa Zbigniew Zegler Lanberry motoryzacja kierowcy samochody prawo jazdy album piosenka kabriolet samochody autonomiczne

Antek Smykiewicz w PRK: w samochodzie uwielbiam słuchać audiobooków

Szerszej publiczności dał się poznać dzięki takim hitom jak "Pomimo burz", "Limit szans", "Jak sen". Gościem Polskiego Radia Kierowców był wokalista, kompozytor i autor tekstów - Antek Smykiewicz. Czy motoryzacja jest bliska jemu sercu? O tym w audycji. 
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców radio kierowców online muzyka rozrywkowa Antek Smykiewicz Zbigniew Zegler motoryzacja samochody samochody elektryczne samochody autonomiczne piosenka

Co Kamila Bednarka uszczęśliwia za kierownicą? [POSŁUCHAJ WYWIADU]

Kamil Bednarek - piosenkarz, autor tekstów i piosenek, wykonawca muzyki reggae, pojawił się w studiu Polskiego Radia Kierowców, by porozmawiać nie tylko o swojej twórczości, ale również o motoryzacji. Za którym razem artysta zdał prawo jazdy? Jakim jest kierowcą? Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Kierowców polskie radio kierowców online motoryzacja MUZYKA Kamil Bednarek Zbigniew Zegler reggae kierowcy samochody

Stanisława Celińska: przytulanie pozwala równoważyć szerzące się zło

- W tych czasach, gdy do pandemii dołączyła jeszcze wojna, tak naprawdę niewiele możemy zrobić. Możemy się tylko do siebie przytulić, czyli mnożyć dobro, żeby to dobro w jakiś sposób zrównoważyło to zło, które coraz bardziej szerzy się na świecie - mówiła w "Muzycznej Jedynce" Stanisława Celińska dzień po premierze swojej najnowszej płyty pt. "Przytul".
Zobacz więcej na temat:  Stanisława Celińska Zbigniew Zegler płyta MUZYKA

Zakopiańska Wiosna Jazzowa w Jedynce. Marcin Kusy: program będzie różnorodny

Miłośników jazzu czekają trzy dni wyjątkowych wrażeń muzycznych podczas Zakopiańskiej Wiosny Jazzowej. Program 1 Polskiego Radia będzie transmitował m.in. koncerty Siergieja Wowkotruba i jego zespołu Gypsy Swing Quartet oraz Wojciech Gogolewski Trio. - Zadbaliśmy o to, żeby ten program był różnorodny - mówi Marcin Kusy, dyrektor Jedynki.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA Marcin Kusy Zakopane Zbigniew Zegler