X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
biathlon

Efedryna jako lek na katar. Dopingowe igrzyska zimowe

Skandal dopingowy związany z rosyjskimi sportowcami i fałszowaniem ich próbek podczas igrzysk w Soczi wstrząsnął światowym sportem. Nie tylko dlatego, że skala procederu była ogromna - do tej pory igrzyska zimowe w powszechnej świadomości nie były tak mocno kojarzone z nielegalnymi substancjami, jak ich letni odpowiednik.
Zobacz więcej na temat:  SPORT sporty zimowe Skoki narciarskie Biegi narciarskie biathlon PjongCzang 2018 doping

PŚ w Biathlonie: Nowakowska 13. w Ruhpolding

Weronika Nowakowska zajęła 13. miejsce i była najlepszą z Polek w biegu indywidualnym na 15 km w zawodach biathlonowego Pucharu Świata w Ruhpolding. Pierwsze w sezonie i czwarte w karierze zwycięstwo odniosła Włoszka Dorothea Wierer. O zawodach mówiły w Magazynie Sportowym polskie biathlonistki - Weronika Nowakowska, Monika Hojnisz, Magdalena Gwizdoń, Kinga Mitoraj i Kamila Żuk.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 sporty zimowe biathlon Weronika Nowakowska-Ziemniak Monika Hojnisz