Polskie Radio
Section05
hertha berlin

Bundesliga: przełamanie Krzysztofa Piątka. Gol Polaka w meczu Herthy z Freiburgiem [WIDEO]

Krzysztof Piątek strzelił gola w wygranym meczu Herthy Berlin z SC Freiburg (3:0) w 31. kolejce niemieckiej Bundesligi. To ważne punkty ekipy ze stolicy kraju w kontekście walki o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Reprezentant Polski grał do 62. minuty, kiego w jego miejsce pojawił się Jhon Cordoba.
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Piątek hertha berlin Piłka nożna SPORT Bundesliga

Bundesliga: Piątek nie pomógł Herthcie Berlin. Wygrana Borussii Dortmund

Borussia Dortmund wygrała u siebie z Herthą Berlin 2:0 w 25. Borussia Dortmund wygrała u siebie z Herthą Berlin 2:0 w 25. kolejce niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej. Bramki zdobyli Julian Brandt i Youssoufa Moukoko. W zespole gości do 82. minuty grał Krzysztof Piątek, a Łukasz Piszczek był rezerwowym BVB.
Zobacz więcej na temat:  hertha berlin Piłka nożna SPORT Krzysztof Piątek Borussia Dortmund Bundesliga

Bundesliga: trener Krzysztofa Piątka o kontuzji Polaka. "Wielki siniak" okazał się niegroźny

Krzysztof Piątek doznał urazu stawu skokowego podczas rozgrywanego w sobotę spotkania z Wolfsburgiem. Polak przez kilka dni nie trenował z drużyną i wydawało się, że przegapi zaplanowany na 6 marca mecz z Augsburgiem. Trener Herthy Berlin Pal Dardai poinformował jednak, że uraz napastnika nie powinien wykluczyć go z najbliższej ligowej potyczki "Starej Damy".
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Bundesliga Krzysztof Piątek hertha berlin reprezentacja Polski