Polskie Radio
Section05
intel

Najcieńszy 14-calowy notebook z dyskiem SSD

Notebook ASUS U44SG wyposażono w najnowsze procesory Intel Core drugiej generacji, kartę graficzna NVIDIA GeForce 610M oraz bardzo szybki dysk SSD. U44SG jest doskonałym wyborem dla wszystkich użytkowników poszukujących bardzo mobilnego urządzenia długo pracującego na baterii - dzięki technologiom ASUS Super Hybrid Engine II i NVIDIA Optimus jest w stanie pracować nawet do 10 godzin bez potrzeby ładowania.
Zobacz więcej na temat:  geforce intel karty graficzne komputery notebooki

Najnowocześniejsze stacje robocze

HP wprowadziło nowe stacje robocze serii Z. Największą, bo światową innowacją jest stacja robocza Z1 typu AIO (all-in-one). Rodzina stacji roboczych HP Z820, Z620 oraz Z420 powstała dla najbardziej skomplikowanych i wymagających dużej mocy obliczeniowej zastosowań, takich jak projektowanie z użyciem CAD oraz post produkcji medialnych. Bez wątpienia stacja HP Z1 będzie wzorcem dla konkurencji, jak w sprzęcie konsumenckim iMac firmy Apple.  
Zobacz więcej na temat:  Apple cztery firma gaz ziemny intel karty graficzne

MSI AIO

Zgodnie z ostatnim raportem IDC, komputery AIO od MSI są najchętniej kupowanymi komputerami typu All-in-One w Polsce. Co piąty komputer AIO sprzedany w czwartym kwartale 2011 r., to konstrukcja tajwańskiego producenta. Rok 2011 przyniósł 4% wzrost sprzedaży całej branży. Na rynek trafiło łącznie ponad 35 000 sztuk komputerów AlO. Najlepszy pod względem sprzedażowym okazał się kwartał IV, z wolumenem sprzedaży na poziomie 13 000 sztuk, z czego blisko 2 500 to komputery AIO z logo MSI. W bieżącym roku przewidywany jest analogiczny wzrost sprzedaży.
Zobacz więcej na temat:  komputery firma oszczędności POLSKA intel

Ceny ProLiant Gen8

Prawdopodobnie najlepszy serwer na świecie został wyceniony. HP ogłosił polski cennik najnowszych serwerów ProLiant Gen8, które są obecnie najbardziej samowystarczalną w branży rodziną serwerów, wyposażoną w procesory z Intel Xeon E5-2600. ProLiant Gen8 są odpowiedzią na najbardziej złożone, generujące wysokie koszty problemy, z którymi borykają się działy IT. Urządzenia te gwarantują zwrot z inwestycji zaledwie po pięciu miesiącach użytkowania, zapewniając jednocześnie trzykrotny wzrost wydajności pracy administratorów. Obecnie w Polsce.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA intel firma

Ultrabook DELL XPS 13: bardzo lekki i bardzo drogi

Dell XPS 13 - długo wyczekiwany i nagradzany ultrabook, doceniany za wyjątkowe wykonanie, przemyślany projekt i solidność - jest już dostępny w sprzedaży w Polsce. Przedstawiciel Dell w segmencie ultrabooków cieszył się z dużym zainteresowaniem już od momentu zaprezentowania go na targach Consumer Electronic Show w Las Vegas - głównie dzięki wydajności, długiemu czasowi pracy na baterii oraz technologiom Intel Rapid Start oraz Smart Connect Technology.
Zobacz więcej na temat:  intel komputery smart POLSKA Las Vegas