Polskie Radio
Section05
reprezentacja Albanii

"Albania mocniejsza od Czech". Na kogo muszą uważać Polacy?

- W moim rankingu Albania jest wyżej od reprezentacji Czech - ocenił honorowy prezes PZPN Zbigniew Boniek. Czy rzeczywiście na PGE Narodowym Biało-Czerwonych czeka jeszcze trudniejsza przeprawa niż w Pradze? Albańczycy wielokrotnie udowodnili, że potrafią być niewygodnym rywalem dla czołowych ekip Europy, a także dla reprezentacji Polski.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Albanii reprezentacja Polski Euro 2024

Polska - Albania na Narodowym. Zgoda i... odmowa ratusza

Warszawski ratusz zgodził się na organizację meczu Polska - Albania w eliminacjach mistrzostw Europy, który 27 marca ma zostać rozegrany na PGE Narodowym. Co ciekawe, stołeczni urzędnicy... nie wydali jednak zgody na rozegranie na tym obiekcie majowego finału Pucharu Polski oraz czerwcowego meczu towarzyskiego, który ma zagrać reprezentacja.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Euro 2024 Puchar Polski PZPN reprezentacja Albanii

Glik i Krychowiak skreśleni z kadry! Santos wskazał powód

Fernando Santos ogłosił powołania do reprezentacji Polski na mecze eliminacji Euro 2024 z Czechami i Albanią. W kadrze zabrakło Kamila Glika i Grzegorza Krychowiaka. - W moim przypadku nikt nie jest powoływany z powodu PESEL-u. Nie biorę pod uwagę wieku - stwierdził selekcjoner kadry podczas konferencji prasowej na PGE Narodowym.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Fernando Santos reprezentacja Polski Euro 2024 reprezentacja Czech reprezentacja Albanii kamil glik Grzegorz Krychowiak

Sensacyjne powołania Santosa! Wielcy nieobecni i debiutant

W trakcie piątkowej konferencji prasowej na PGE Narodowym selekcjoner reprezentacji Polski Fernando Santos ogłosił listę 25 piłkarzy powołanych na mecze eliminacji Euro 2024 z Czechami i Albanią. W kadrze zabrakło Kamila Glika i Grzegorza Krychowiaka. Jest natomiast Ben Lederman z Rakowa Częstochowa.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Fernando Santos reprezentacja Polski Euro 2024 reprezentacja Czech reprezentacja Albanii kamil glik Grzegorz Krychowiak Ben Lederman