wystawa

Sortuj według:

Czytaj u nas

Ulica 500 śladów

Ulica 500 śladów

Frycz, Jarema, Pronaszko, Mikulski i reszta – ich rysunki są w istocie portretami nut. Są zrobionymi z kresek i plam pokornymi odpowiedziami na brzmienia Pendereckiego, Verdiego, Mozarta lub Szymanowskiego.

Wrocław: Mistrzowie światła - witraże i obrazy malowane pod szkłem

Wrocław: "Mistrzowie światła - witraże i obrazy malowane pod szkłem"

Od 5 listopada 2014 do 4 stycznia 2015 będzie można zobaczyć 86 witraży ze zbiorów Muzeum Narodowego we Wrocławiu powstałych w okresie od średniowiecza do początków XX wieku. Dzieła pochodzą z dawnych kolekcji wrocławskich i z dolnośląskich pałaców, uratowane zostały przed zniszczeniem w czasach powojennych.

Masoneria Kobiet. Pro publico bono

Masoneria Kobiet. Pro publico bono

Wystawa w Muzeum Narodowym zatytułowana „Masoneria Kobiet. Pro publico bono”, interdyscyplinarny Festiwal Rozdroże 2014 i 5. Edycja Amerykańskiego Festiwalu Filmowego to tylko część kulturalnych wydarzeń, w których można będzie wziąć udział w najbliższy weekend.

Afganistan w obiektywie

Afganistan w obiektywie

Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie prezentuje twórczość artysty Francisa Alysa uznanego przez amerykański „Newsweek” za jednego z dziesięciu najważniejszych żyjących artystów na świecie. Jego dzieła były prezentowane w Nowym Jorku, Londynie i na wielu prestiżowych międzynarodowych biennale sztuki.

20:00 - 23:59WIECZORNE ROZMAITOŚCISłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
20:00 - 22:00Filharmonia Dwójki - koncertSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
21:00 - 22:00Biuro myśli znalezionychSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Minimax
20:00 - 22:00Folk OffSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo