X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Hanna Konarowska: porównywanie do znanej matki w ogóle mnie nie boli

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2012 14:17
Prywatnie jest córką Joanny Szczepkowskiej i prawnuczką Jana Parandowskiego. W Czwórce przyznaje, że choć miała w dzieciństwie problemy z powodu sławnych przodków, dziś kroczy swoją drogą i wciąż ma świetne relacje z matką, zarówno w życiu prywatnym, jak i na deskach teatralnych scen.
Audio

Hanna Konarowska rzadko pojawia się na łamach kolorowych pism. - Wolałabym, żeby ludzi interesowało bardziej to, jak gram, niż to, co piję przy śniadaniu - mówi w Czwórce. - Jestem aktorką nie po to, by mówić o swoim życiu prywatnym, tylko po to, by pracować. Na szczęście wielu ludziom się to udaje.

Zdaniem gościa Uli Kaczyńskiej, choć dobrze jest móc się "wygadać mediom", czytanie o sobie błahostek i plotek w kolorowej prasie to nic przyjemnego. - Robi się człowiekowi smutno - pointuje Konarowska.

Aktorka pochodzi z rodziny o bardzo "artystycznych korzeniach" - jest córką Joanny Szczepkowskiej i prawnuczką Jana Parandowskiego, autora legendarnej "Mitologii", którą całe pokolenia Polaków karmiono w szkołach średnich. - Być może powinnam spalić się teraz ze wstydu, ale nie mam swojego ulubionego mitu greckiego - śmieje się Konarowska. - Za to w szkole aż gotowało się we mnie podekscytowanie, że "zaraz będziemy przerabiać tę książkę".

Jako dziecko była ze swojego pradziadka bardzo dumna, choć przyznaje, że z powodu sławnych członków rodziny, spotkało ją w życiu wiele przykrości, m.in. ze strony nauczycielek w szkołach. - Ale też fakt, że wieczorami mamy i taty nie było w domu, bo na przykład przebywali w teatrze, było dla mnie całkiem normalne - wspomina Konarowska. - Widziałam u koleżanek, że może być inaczej, ale dla mnie zapracowanie rodziców to była po prostu norma. Poza tym wiedziałam też, że gdy mama zejdzie ze sceny, a okaski umilkną, to będę mogła się do niej przytulić. Dziś mam z nią świetne relacje, rozumiemy się bardzo dobrze i wspaniale nam się razem pracuje.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Hanną Konarowską z audycji "Ex Magazine" lub obejrzenia nagrania wideo ze studia Czwórki.

(kd)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Hey: jesteśmy nierockandrollowi

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2012 15:45
Na okładce swojej najnowszej płyty muzycy "Hey" siedzą karnie przy szkolnych drabinkach, niczym uczniowie podstawówki. W Czwórce przyznali, że ich życie rzeczywiście jest po prostu "grzeczne" i z przysłowiowym "rock'n'rollem" nie ma nic wspólnego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiktor Zborowski: dzisiaj aktorem może zostać każdy

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2012 17:00
Sam o sobie mówi skromnie, że rozpoznawalność zawdzięcza wyjątkowo wysokiemu wzrostowi. Mimo to zdarzyło mu się być pomylonym ze… Zbigniewem Hebertem, o czym opowiedział w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cyrwus: przez 16 lat PKP zawiodło mnie tylko 2 razy

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2012 18:40
Wiążąc się z Teatrem Polskim, popularny aktor zrezygnował z Krakowa. Od dziś można go oglądać w "Burzy" Szekspira. O Warszawie i swoim zawodzie opowiada w rozmowie z Ulą Kaczyńską.
rozwiń zwiń