Zalewski powraca w wielkim stylu

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2013 14:08
Gościem Uli Kaczyńskiej w najbliższym "Ex Magazine" będzie Krzysztof "Zalef" Zalewski. Zapraszamy w sobotnie popołudnie.
Krzysztof Zalewski
Krzysztof ZalewskiFoto: mat. promocyjne/Kayax

Gościem Czwórki będzie muzyk Krzysztof Zalewski, który wydał swój nowy album – "Zeliga". Zapraszamy na rozmowę z młodym muzykiem.

Wywiad dotyczyć będzie pracy nad tą produkcją i planach zawodowych. A potem zapraszamy na jego koncert w "Ministerstwie Dźwięku".

Wcześniej, w pierwszej godzinie audycji - będzie prawdziwie andrzejkowo! Zapytamy Was, gdzie gdzie planujecie spędzić dzisiejszy, wyjątkowy wieczór i podamy recepty na naprawdę udane Andrzejki. Oprócz tego oczywiście plotki z życia gwiazd i mnóstwo dobrej muzyki.

"Ex Magazine" już w sobotę 30 listopada o 16.00. Zapraszamy!

Czytaj także

Powrót Johna Portera

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2011 11:00
– Wracam. Będę was irytować i denerwować – tak swoją najnowszą płytę zapowiada John Porter, muzyk, kompozytor i autor tekstów. John Porter był gościem Bartka Koziczyńskiego w "czwórkowym DJ Paśmie".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Waglewski Fisz Emade: na nowej płycie spotykamy się z ciszą

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2013 09:40
- Z ojcem często wymieniamy się płytami i mamy też wspólnych idoli. Bob Dylan, Johnny Cash - to nasza płaszczyzna porozumienia - mówi Bartek Fisz Waglewski, współautor płyty "Matka, Syn, Bóg".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wszystkie smaki europejskiej muzyki

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2013 12:50
Do sklepów muzycznych trafiły pierwsze cztery części serii kompilacji o wspólnym tytule "Appetit". Te ciekawe wydawnictwa to połączenie wysmakowanej i ciekawie wybranej muzyki oraz przepisów kulinarnych.
rozwiń zwiń