Serial "LUCK" na DVD był do zdobycia

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2012 11:20
Galapagos Films, Czwórka Polskie Radio i HBO przedstawiają serial "Luck".

Mieliśmy dla Was wydanie serialu LUCK na DVD. Aby je zdobyć należało odpowiedzieć na pytanie: Jaki zawód wykonuje w serialu "Luck" Weronika Rosati?

Poprawna odpowiedź to: krupierka.

Jako czwarty napisał do nas Michał z Tarnowa i to on zdobywa nagrodę! Gratulujemy!

---

"Luck" to najnowszy serial stworzony przez Davida Milcha, autora doskonałego „Deadwood” i kultowych „Nowojorskich gliniarzy”. Wyprodukowany przez telewizję HBO cykl, w którym obok gwiazd takich jak Dustin Hoffman i Nick Nolte wystąpiła Polska aktorka Weronika Rosati, debiutuje właśnie na DVD.

"Luck" przenosi widzów za kulisy wyścigów konnych, do świata, w którym wielkie pieniądze, hazard i brutalna rywalizacja są codziennością. Sześćdziesięcioletni Chester „Ace” Bernstein (Dustin Hoffman) po trzech latach spędzonych w więzieniu właśnie wyszedł na wolność. Przyświeca mu śmiały plan zemsty na tych, którzy wpakowali go za kratki. Intrygi, wyścigi, piękne kobiety, lojalność i honor – wszystko to znajdziecie w jednej z najlepiej zagranych produkcji serialowej ostatnich lat.

Serial "Luck" ma również znaczący polski akcent. W rolę Naomi – pięknej i tajemniczej kobiety z powodzeniem wcieliła się Weronika Rosati – polska aktorka znana doskonale m.in. z ról w głośnym dramacie policyjnym "Pitbull" Patryka Vegi.

>>>POSŁUCHAJ WYWIADU Z WERONIKĄ ROSATI <<<

---

WYDANIE DVD
Na płytach obok filmu w polskiej wersji językowej znajdą się również wyjątkowe dodatki specjalne:
•    ZAPROSZENIE NA PLAN SERIALU – Spojrzenie zza kulis filmu na produkcję serialu Luck, zawiera wywiady z obsadą i twórcami.
•    DZIEŃ NA WYŚCIGACH – Członkowie obsady Richard Kind, Kerry Condon, Tom Payne oraz Ritchie Coster po wizycie na torze Santa Anita dyskutują na temat serii i wyścigów konnych.
•    ŻYCIE NA TORZE – Przybliżenie kultury wyścigów konnych w wywiadach z obsadą i twórcami.
•    KOMENTARZE – Trzy komentarze z udziałem twórcy/producenta wykonawczego Davida Milcha, producenta wykonawczego Michaela Manna, producenta/aktora Dustina Hoffmana oraz reżyser Mimi Leder.

Czytaj także

Sezon na seriale

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2012 08:00
Czwórka poleca najnowsze serialowe produkcje na DVD!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Atlas Chmur" - jedna ze Stu Książek Dekady

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2012 13:00
Polecamy nominowany do Nagrody Bookera bestseller - "Atlas Chmur" Davida Mitchella.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Szepty" - nie zagłuszy ich Twój KRZYK

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2012 13:20
Czwórka poleca niesamowity thriller na DVD!
rozwiń zwiń