Rusza projekt Reebok Classic Trax!

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2012 11:00
Czyli klasyczne kolaboracje w najlepszym stylu.

Reebok Classics to po prostu miejski klasyk. Nie tylko dzięki swojej historii, ponadczasowemu lookowi czy byciu wyborem numer jeden dla Mike Skinnera i Ricka Rossa. Także dlatego, że Reebok od początku swojej działalności mocno wspiera młodych muzyków – od tej jesieni w ramach nowego, wyjątkowego projektu także w Polsce.

Reebok Classic Trax, bo o tym projekcie mowa, będzie w 100% polskim labelem, prezentującym unikalne kolaboracje między artystami z różnych muzycznych światów, w klasycznych, ponadczasowych aranżacjach.
Wyobraźcie sobie niezależną wytwórnię muzyczną, prezentującą prace Waszych ulubionych artystów, zarówno local heroes z najlepszej miejscówki w mieście jak i gwiazd znanych z wielkich festiwali, których nigdy dotąd nie wyobrażaliście sobie usłyszeć w jednym numerze.
Platforma Reeboka ma za zadanie umożliwić współpracę właśnie tych najbardziej utalentowanych beatmakerów z już uznanymi, doświadczonymi artystami,  bez względu na szkoły jakie reprezentują i ponad gatunkowymi podziałami.
Premierowy utwór dla Reebok Classic Trax wydadzą Natalia i Paulina Przybysz – gwiazdy zespółu Sistars i Hush Hush Pony – trójka przebojowych, inspirujących się brudnym stylem Londynu DJów i producentów z Wrocławia. “Sutrę“ czy “Zeszyt Rymów“ tych pierwszych śpiewała cała Polska. Ci drudzy o swoje pięć minut biją się na undergroundowych imprezach w ciasnych, gorących klubach w każdym zakątku kraju.
Reebok Classic Trax traktuję jako coś ciekawego wizerunkowo, modowo i jako wyzwanie muzyczne. To fajnie, że Reebok staje się mecenasem naszej popkulturowej sztuki – mówi Natalia. Michał z Hush Hush Pony dodaje: Dla nas jest to coś nowego, kolejny etap jeśli chodzi o produkcję muzyki – dzięki Reebok Classic Trax będziemy mieli szansę współpracować z prawdziwymi wokalistkami, i to od razu tej klasy co Natalia i Paulina.

Więcej już wkrótce... Impreza odbywa się pod patronatem Czwórki!!!

/


Czytaj także

Junior Stress - "Dzięki"

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2012 17:57
Na swoim nowym krążku lubelski nawijacz opowiada m.in. o przemyśle farmaceutycznym, mieszczuchach na wsi, amerykańskim śnie, najsmaczniejszych gofrach na świecie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zbliża się prawdziwe święto d’n’b

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2012 12:00
10. listopada w warszawskim Soho Factory odbędzie się polska edycja HOSPITALITY!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"The Name Of This Girl Is" Olivii Anny Livki

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2013 07:01
To album w wersji "extender”, wzbogacony o 3 dodatkowe utwory.
rozwiń zwiń