X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kraków to miasto "wczoraj" - odczarujmy je!

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2012 15:19
W tym roku szykują się tajemnicze zmiany w programie Krakowskich Reminiscencji Teatralnych. Szczegółów niektórych z nich nie zna nawet sama dyrektor festiwalu.
Audio
  • Anna Lewanowicz zaprasza na festiwal Reminiscencje do Krakowa
  • Relacja z konferencji prasowej 37. edycji Krakowskich Reminiscencji Teatralnych
  • Czwórka poleca Reminescencje Teatralne

- W tym roku na Krakowskich Reminiscencjach Teatralnych, nie będzie tylko bezpiecznie - mówi Anna Lewanowicz, dyrektor Krakowskich Reminiscencji Teatralnych. - Mianowicie oprócz spektakli teatralnych pokazujemy wydarzenia z nurtu tzw. bioartu, w ramach którego artyści zajmują się czasami trochę dziwnymi rzeczami - dodaje. - To będą bardzo inne Reminiscencje od tych, które odbywały się do tej pory.

Głównym tematem tegorocznego programu jest hasło "Miasto jutra - masa, maszyna, marzenie". Anna Lewanowicz wyjaśnia, że program nie oddala się od teatru. Przedstawienia stanowią największą część Reminiscencji. Jako towarzyszące dołożono bioart i taniec współczesny.

Kraków mało się kojarzy z "jutrem", to raczej miasto "wczoraj". Zauważa to również organizatorka festiwalu i tegorocznymi Reminiscencjami chce to trochę odczarować. - Zależy nam by mówić o Krakowie "jutra". Odwołujemy się jednak też do słynnych trzech "M", czyli okresu międzywojnia - mówi dyrektor.

Anna Lewanowicz przyznaje, że sama nie wie wszystkiego o programie np. tajemnicą pozostaje "Transgatunkowa kolacja", z transgatunkowym menu. Jak to będzie wyglądało możemy się domyślić dzięki liście zakupów dostarczonej przez artystę, jednak nie wszystko jest do przewidzenia -  posłuchaj "Stacji Kultura" i dowiedz się jakie jeszcze atrakcje czekają nas na Reminiscencjach.

Festiwal rozpoczyna się 5 października, a zakończy się 11. Czwórka objęła Reminiscencje swoim patronatem.

(pj)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

MIASTO JUTRA: Masa – Maszyna – Marzenie

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2012 08:00
To temat tegorocznnej, już 37.edycji Krakowskich Reminiscencji Teatralnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grotowskiego sposób na teatr

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2012 09:16
Teatr był dla niego wszystkim. I, że będzie wszystkim, oczekiwał od swych aktorów. Właśnie powstał film o wizjonerze polskiego teatru.
rozwiń zwiń

Czytaj także

23. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2012 07:00
W Łodzi, od 5 do 7 października odbywa się największy festiwal komiksu nie tylko w Polsce, ale również w Europie Środkowo - Wschodniej.
rozwiń zwiń