Set z dużą dawką emocji!

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2012 17:30
Phil Jensky - czyli DJ, kulturoznawca i medioznawca w Czwórce.
Audio

Gościem audycji "BE4"  jest Phil Jensky z Krakowa. Występuje jako DJ od 2005 roku. Jego talent zauważyła amerykańska wytwórnia "DJ Friendly Records" i zaproponowała mu nagranie albumu - kompilacji, wydanej pod nazwą "Deep Night For Resting". Grał na dwóch dużych festiwalach - "Carling Leeds Festival" w Anglii (2007) i "Burn Selector Festival" (2011). Brał udział w wielu akcjach charytatywnych. Wystąpił w filmie edukacyjnym pt. "Wiedzieć - by słyszeć", gdzie opowiadał o życiu i problemach człowieka niedosłyszącego od urodzenia. Obecnie w swoich setach gra głównie deep, house, tech-house, aczkolwiek nie ogranicza się tylko do jednego gatunku, czasami wraca do swoich dawnych miłości - progressive house oraz techno.

Phil Jensky uważa, ze dobry set, to nie tylko set spójny, ale także niosący dużą dawkę emocji. Możesz sprawdzić to sam słuchając załączonego seta, który Jensky zagrał w czwórkowym studiu. 


Czytaj także

DJ-ejska noc w Czwórce. Posłuchaj setów klubowych wyjadaczy!

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2012 12:00
W sobotni wieczór na antenie Czwórki działo się totalne szaleństwo: ekipy Deep House Polska, DJ BrainWash i Mia Twin zaprezentowali swoje taneczne sety. Posłuchaj nagrań.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W audycji "BE4" grał dla Was Conradq

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2012 10:00
Conradq miksuje energetyczną mieszankę deep i tech-house'u.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Juerga - set dj-ski w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2012 08:00
W audycji "BE4" z setem na żywo zagrał dj, który swoje występy najchętniej składa z muzyki tworzonej w takich wytwórniach jak Dyinamic, Get Physical, Stereo Productions, Cecille, czy Material.
rozwiń zwiń