W audycji "BE 4" zagrał Mic Ostap

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2012 14:00
Jeden z najbardziej charakterystycznych didżejów w Polsce wystąpił na żywo ze swoim setem.
Audio

Urodził się, wychował i mieszka w centrum Warszawy. Swoje aktywne zainteresowanie elektroniczną muzyką taneczną zaczynał od wizyt w kultowych Filtrach, po czym szybko doszło do pierwszych występów w roli didżeja jeszcze jako DJ MIC na legendarnych imprezach w Alfie, Hybrydach i Trendzie.

W roku 1995 pierwszy wyjazd do Berlina i prawdziwy początek grania z winyli. Od tej pory regularnie występuje we wszystkich ważniejszych warszawskich klubach i miejscach związanych ze spontanicznym i niekontrolowanym tańcem takich jak Blue Velvet, Pałacyk Szustra, Marylin, powitanie lata na Cyplu Czerniakowskim, Centrum Sztuki Współczesnej - Zamek Ujazdowski, Instytut Energetyki, Stodoła, Architekci, H20, Lokomotywa, Punkt, CDQ, Piekarnia, W5, Kotły-B65, Przestrzeń Graffenberga, Klatka, Le Madame, Jazzgot, Luztro, 1955, On-Off, Tomba Tomba, M25.

Poza graniem w Warszawie często i regularnie zapraszany do występów w najlepszych klubach całej Polski m.in. w Poznaniu, Sopocie, Wrocławiu (także festiwal Muzik Of Love), Krakowie, Szczecinie, Białymstoku, Lublinie, Katowicach, Zielonej Górze, Suwałkach, Jaworznie, Augustowie, Łodzi (także Parada Wolności),Olsztynie, Zakopanem, Gdyni, Płocku, Toruniu.


Ma za sobą również zagraniczne wizyty uczestnicząc m.in. w festiwalu Boomerang w Bratysławie na Słowacji, biorąc udział w Red Bull Music Academy 2000 w irlandzkim Dublinie oraz grając na Techno Parade w Paryżu w roku 2004. Grał z większością liczących się polskich didżejów oraz u boku wielu gości z zagranicy wśród których byli m.in: Jeff Mills, Miss Kittin, Scaner, Dave Clarke, Daniel Bell, G-Man,Pacou, Oliver Ho, Funk D'Void, Pauli Steinbach, Mike Grant, Lee Van Dowski, The Hacker, Mario Neugebauer, Damon Wild, Highfish, Tiefschwarz, Ada, The Clones, Zombie Nation, Dave The Hustler, Tobi Neumann, Fillipo "Naughty" Moscatello, Joel Mull, Agoria, L.A. Williams, DJ Rolando, Phil Kieran, Portable, Alex Kid.


Poza graniem wspiera scenę także artykułami i recenzjami dla pism Plastik, Techno Party, Kaktus, Laif, Fluid, Aktivist. Bardzo lubi zaskakiwać i unosić publikę. Nie ogranicza się do żadnego stylu wybierając jak najciekawsze taneczne utwory z wielu gatunków muzycznych (techno, electro, house, electronic body music, minimal, dance punk rock, neo disco i różne inne hybrydy). Używa ich do nieskrępowanego wyrażania jak najszerszego wachlarza ludzkich emocji, niezmien nie dbając o wrzenie na parkiecie i trochę coś ponad to.

Czytaj także

Marley Carroll specjalnie dla "DJ Pasma"

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2012 12:00
Gościem audycji Łukasza Napory był Marley Carroll ze Stanów Zjednoczonych, czyli kolejna nieodkryta gwiazda elektroniki. Posłuchajcie jego dj-skiego setu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Medium" w trasie

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2012 14:02
Raper promuje swoja debiutancka płytę "Teoria Równoległych Wszechświatów”, która ukazała się pod patronatem Czwórki.
rozwiń zwiń