DJ Zariush: lubię szperać w winylach w poszukiwaniu starego disco

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2012 06:00
W audycji "BE4" zagrał DJ Zariush, który pomimo młodego wieku, muzyką i miksowaniem zajmuje się od pięciu lat.
Audio

Pierwszą imprezę zorganizował ponad dwa lata temu. Od tamtej pory można było usłyszeć go w każdym poznańskim klubie, ale również innych miejscach w Polsce.

Od niedawna Zariushjest współtwórca Bigroom Casting Couch - kolektywu promującego brzmienia acid i deep house. Ostatnio supportował też takich artystów, jak: Kuba Sojka, Angelo Mike czy Smolny.

Inspiracji Zariush szuka… wszędzie. – Lubię sobie poszperać w jakichś starych winylowych płytach w poszukiwaniu nagrań disco i numerów, które ewentualnie mógłbym zagrać – opowiada artysta w rozmowie z Alexem Kubaczewskim.

Sety DJ-skie w Czwórce<<<

Jego miłość do elektroniki sięga czasów młodości. – Zawsze interesowałem się imprezami typu Mayday, czy Love Parade. Oglądałem transmisje, śledziłem relacje w niemieckich stacjach telewizyjnych – mówi Zariush.

Zariush był gościem audycji "BE4". Muzyk zagrał w czwórkowym studiu elektronicznego seta na żywo. Posłuchaj tego, co u nas miksował, klikając w załączony plik dźwiękowy. Zobacz także rozmowę z artystą na nagraniu wideo ze studia Czwórki.

(kd)

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA POLSKA Kuba
Czytaj także

DJ-ejska noc w Czwórce. Posłuchaj setów klubowych wyjadaczy!

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2012 12:00
W sobotni wieczór na antenie Czwórki działo się totalne szaleństwo: ekipy Deep House Polska, DJ BrainWash i Mia Twin zaprezentowali swoje taneczne sety. Posłuchaj nagrań.
rozwiń zwiń
Czytaj także

W audycji "BE4" grał dla Was Conradq

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2012 10:00
Conradq miksuje energetyczną mieszankę deep i tech-house'u.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Set duetu Canalia rozgrzał sobotnią noc

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2012 08:00
W sobotni wieczór gośćmi audycji "BE4" była ekipa Canalia, czyli Brat Beat i Daniel Zachodni. Posłuchajcie rozmowy z gośćmi, a także seta, którego zagrali live na naszej antenie!
rozwiń zwiń