Set duetu Canalia rozgrzał sobotnią noc

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2012 08:00
W sobotni wieczór gośćmi audycji "BE4" była ekipa Canalia, czyli Brat Beat i Daniel Zachodni. Posłuchajcie rozmowy z gośćmi, a także seta, którego zagrali live na naszej antenie!
Audio

Brat Beat przygodę z muzyką rozpoczął kilka lat temu. Stawiając pierwsze kroki, ciężko było dostać się do klubów. Wraz z kilkoma przyjaciółmi tworzy kolektyw artystyczny "Canalia Community", którego projekty skierowane są do ludzi odważnych i kreatywnych. - Naszym priorytetem jest organizacja cyklu imprez Canalia Night, przedstawiająca sylwetki zagranicznych dj/producentów. W okresie kiedy parkietami rządzą didżeje grający komercyjne przeboje, my wychodzimy naprzeciw tym przelotnym trendom ukazując prawdziwe oblicze tego jaka muzyka grana jest w klubach na całym świecie. Brat Beat zafascynowany jest  undergroundową muzyką deep house, house i techno. Miał przyjemność grać z takimi gwiazdami, jak m.in.: Nick DK, Leon Roberts, Alex Dallas, Roni Nachum, Luck Mall.

Daniel Zachodni jest didżejem od ponad 10 lat. Nie przypuszczał, że muzyka elektroniczna oprócz przyjemności słuchania może dać mu coś więcej - możliwość kreowania kompozycji i zabawę z dźwiękami. Efekty pracy z muzyką zostały szybko docenione i zaowocowały audycją w szczecińskim Radiu ABC, którą prowadził przez dwa lata, aż do końca istnienia rozgłośni. Obecnie organizuje jeden z bardziej rozpoznawalnych cykli imprez w Szczecinie o nazwie Canalia Night. Sprowadził wielu zagranicznych producentów, wśród nich są m.in. Mosca, Ame, Ewan Pearson, Shur-I-Kan, czy Andre Lodemann. Muzyka wokół, której się porusza to mieszanka electronicznych dźwięków z pogranicza minimalhouse, tek-house i techno, uk garage, jazz i bliżej nie określona elektronika. Poza muzyką poświęca się projektowaniu graficznemu i od niecałej dekady jest głównym grafikiem izrealeskiego labela Be As One oraz naszego rodzimego Pets Recordings.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z gośćmi audycji "BE4", a także seta DJ-skiego, którego zagrali live na naszej antenie!

(kd)

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA Szczecin
Czytaj także

W audycji "BE4" grał dla Was Conradq

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2012 10:00
Conradq miksuje energetyczną mieszankę deep i tech-house'u.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Kluboteka" wyjątkowo imprezowo

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2012 11:00
W Klubotece sety didżejskie zagrają: Stickorama i Nasty Drop. Posłuchajcie, co dla Was przygotowali!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pierre LX w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2012 09:00
Zapraszamy na set DJ-a związanego z francuską oficyną Initial Cuts.
rozwiń zwiń