Muzyczne nowości Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2012 15:17
Sprawdź co nowego gramy na naszej antenie...

Na początku kwietnia ukaże się ósmy studyjny album Orbital "Wonky". I tyle lat minęło od "Blue Album". Pierwszym zwiastunem płyty był utwór "Never" - w styczniu do pobrania za darmo z oficjalnej strony grupy. Oficjalnie pierwszym singlem jest "New France" z gościnnym udziałem Zola Jesus. Orbital zabiera nas na wycieczkę do lat osiemdziesiątych, ale od czasu do czasu pojawiają się elementy dubstepu."Fever" B.Traits z Elisabeth Troy jest już jednym z ulubionych utworów podziemnych DJów klubowych w Londynie. Krytycy wieszczą jej w tym roku karierę, szczególnie, że za kilka tygodni zaczyna prowadzić swój show w słynnym brytyjskim Radio 1.

 

Oprócz tych piosenek na antenie Czwórki pojawiły się też "The Wave" w wykonaniu Miike Snow, "Freedom” Goldiego z Natalie Duncan oraz "Bomby" Kumki Olik.

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Koncert zespołu Cool Kids of Death w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2012 14:00
Niedawno obchodzili dziesięciolecie istnienia i wydali swoją siódmą płytę długogrającą. Na czwórkowej scenie pokazali, że są w doskonałej formie i nie zapomnieli o swych punkrockowych korzeniach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert L.U.C w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2012 19:00
Producent muzyczny, performer i kompozytor, autor tekstów oraz reżyser wideoklipów i koncertów zagrał w "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert Frenchmana na antenie Czwórki (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2012 17:15
Znany między innymi z takich formacji jak Bass Medium Trinity (Marika/ABselektOR/Frenchman) i Jamal, Frenchman wystąpił w "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń